SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Badania przed cyklem - prośba o konsultacje

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 36
Waga 95
Wzrost 184
Obwód ramienia 42
Obwód klatki 120
Obwód uda
Obwód talii 90
Staż na siłowni 5
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) B:1.5-2g/kg mc W:3-4g/kg mc t:1g/kg mc
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe 15 strzałów omena | 100 oxy
Opisz swój plan treningowy split
Cel cyklu
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia 3 lata temu
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) 15
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) ekto
Stan zdrowia
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia
PPM (podstawowa przemiana materii)
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) klata 130 / siad 150 / mc 170
Wysłana -
Hej,

planuje wejść na bombe.. życie jest zbyt krótkie, aby mieć tak niski poziom testa. Planuje zredukować trochę BF i poprawić wygląd sylwetki. Cykl jaki sobie zaplanowałem to:

1-12 t e 250mg e5d
9-13 wino 30mg ed
1-6 tura 60-40mg ed
oxa? (wpadlo mi rece 100 tabletek, jakos to wkomponuje)

Martwią mnie jednak trochę wyniki badań, które zrobiłem w zeszłym tygodniu. Znajomy mówił, że bez badań lepiej nie zaczynać i, że jak będę miał wyniki to endokrynolodzy z sfd doradzą najlepiej :)

Moje pytania:

1. Co z prolaktyną? Bromo? Cabaser? Dosti? zbijać czy olewać?

2. Niskie estro to raczej powinno zaraz wyskoczyć jak zaczne enana kłuć... Prawda/Fałsz?

3. Kortyzol? Wrzucic ashwe? Macie jakies sprawdzone sposoby na zbicie kortyzolu?

4. Czy wprowadzilibyscie zmiany do cyklu? Wiem, że sporo orali, ale zestaw osłonowy na wątrobe będę miał, pozatym wątroba z badań w miarę ok.

Wszystkim z góry dziękuję za rady, sugestie i konstruktywną krytkę.

Pozdrawiam

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Słabe te wyniki, jak po ch**owym cyklu bez badań i odbloku, jak samopoczucie, libido na takich hormonach? prolke bym spróbował zbić na początek witaminą b6, ale coś mocniejszego musisz mieć pod ręką, bo jak estro pójdzie w górę na teściu może ją jeszcze bardziej podbić estro poleci w górę na teściu więc bym nie ruszał, odpuścił bym wino, samą ture zostawił, ale dłużej, minimum 8 tygodni, można bez osłonek,dopiero później dać coś na regeneracje wątroby,
Wysłana -
A ja bym odpuścił turę i zrobił test i zejście winem. Oxy oczywiście za mało.
Kortyzol to ciężki temat, jedno badanie może nie wystarczyć.

Estro dziwnie nisko, do tego prolka wysoko. Daj 600mg B6 ed przez 2 tygodnie i zbadaj jeszcze raz.
Wysłana -
I nie wystarcza do oceny, profil kortyzolu należy wykonać co najmniej 2x dziennie n.rano + n.wieczorem.

Co do prolaktyny - do tej witaminki dorzuć niepokalanek i dopiero po 30dniach zbadaj jeśli chcesz to sprawdzić.

Zmieniony przez - krzykacz w dniu 6/19/2017 12:02:29 PM
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź