SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania przed cyklem - prośba o konsultacje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5784

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

36

Waga

95

Wzrost

184

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

120

Obwód uda

Obwód talii

90

Staż na siłowni

5

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B:1.5-2g/kg mc W:3-4g/kg mc t:1g/kg mc

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

15 strzałów omena | 100 oxy

Opisz swój plan treningowy

split

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

3 lata temu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ekto

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klata 130 / siad 150 / mc 170
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3901
Hej,

planuje wejść na bombe.. życie jest zbyt krótkie, aby mieć tak niski poziom testa. Planuje zredukować trochę BF i poprawić wygląd sylwetki. Cykl jaki sobie zaplanowałem to:

1-12 t e 250mg e5d
9-13 wino 30mg ed
1-6 tura 60-40mg ed
oxa? (wpadlo mi rece 100 tabletek, jakos to wkomponuje)

Martwią mnie jednak trochę wyniki badań, które zrobiłem w zeszłym tygodniu. Znajomy mówił, że bez badań lepiej nie zaczynać i, że jak będę miał wyniki to endokrynolodzy z sfd doradzą najlepiej :)

Moje pytania:

1. Co z prolaktyną? Bromo? Cabaser? Dosti? zbijać czy olewać?

2. Niskie estro to raczej powinno zaraz wyskoczyć jak zaczne enana kłuć... Prawda/Fałsz?

3. Kortyzol? Wrzucic ashwe? Macie jakies sprawdzone sposoby na zbicie kortyzolu?

4. Czy wprowadzilibyscie zmiany do cyklu? Wiem, że sporo orali, ale zestaw osłonowy na wątrobe będę miał, pozatym wątroba z badań w miarę ok.

Wszystkim z góry dziękuję za rady, sugestie i konstruktywną krytkę.

Pozdrawiam







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 84540
Słabe te wyniki, jak po ch**owym cyklu bez badań i odbloku, jak samopoczucie, libido na takich hormonach? prolke bym spróbował zbić na początek witaminą b6, ale coś mocniejszego musisz mieć pod ręką, bo jak estro pójdzie w górę na teściu może ją jeszcze bardziej podbić estro poleci w górę na teściu więc bym nie ruszał, odpuścił bym wino, samą ture zostawił, ale dłużej, minimum 8 tygodni, można bez osłonek,dopiero później dać coś na regeneracje wątroby,

długa droga przede mną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
A ja bym odpuścił turę i zrobił test i zejście winem. Oxy oczywiście za mało.
Kortyzol to ciężki temat, jedno badanie może nie wystarczyć.

Estro dziwnie nisko, do tego prolka wysoko. Daj 600mg B6 ed przez 2 tygodnie i zbadaj jeszcze raz.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
I nie wystarcza do oceny, profil kortyzolu należy wykonać co najmniej 2x dziennie n.rano + n.wieczorem.


Co do prolaktyny - do tej witaminki dorzuć niepokalanek i dopiero po 30dniach zbadaj jeśli chcesz to sprawdzić.


Zmieniony przez - krzykacz w dniu 6/19/2017 12:02:29 PM

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nabranie na masie

Wiecej