SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania przed cyklem / prolaktyna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2552

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

31

Waga

96

Wzrost

182

Obwód ramienia

44

Obwód klatki

124

Obwód uda

68

Obwód talii

94

Staż na siłowni

kilka lat ciągłości

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B.2 T.1,5 W ok. 2 LC

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

2 cykle / Prop+Wino / Cypionat+Deca+ Prop + Master + Wino

Opisz swój plan treningowy

Split w zależności od pracy

Cel cyklu

Redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Rok temu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

16

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

w obie strony - Ekto

Stan zdrowia

Dobry , bo Prolaktyna lata

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

2527kcal

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

130 , 180 , 170
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 226 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3015
Zrobiłem badania przed cyklem aby mieć porównanie miesiąc po wejściu na bombę. I okazało się że mam wywaloną prolkę a E2 jest lekko przekroczone. Ostatni cykl skończyłem rok temu i zjechałem wtedy do widełek. Był Clomid , Cabaser i Letro. Cabaser nie był lipny bo mnie wtedy podniósł na nogi a miałem bloka yebitnego po Dece. Miałem też wtedy przekroczony Progesteron. Teraz jak widać jest bardzo ładnie w normie. Tylko nie wiem skąd ta Prolaktyna.
Czytałem że u mężczyzn jest to spowodowane także stresem. Niektórzy pisali że zbyt częsty sex też nie jest za dobry. U mnie problem jest z jednym i drugim. W pracy ( ochrona ) każdego dnia chodzę na ciśnieniu. Wiadomo , są różne stresujące sytuacje. Mniejsze , większe ale siada na banię. A z sexem jest tak że naturalnie mam chyba bardzo wysokie libido i jak jest czas to męczę kobietę kilka razy dziennie. Ale czy to może mieć wpływ na takie wyniki ?
I teraz czy wejście na bombę mi nie zaszkodzi ? W planach jest Cypionat 250mg 4 ed z podkładem Exe. W celach redukcyjnych ECA. I nic więcej. Mam też słoik Bromergonu po ostatniej bombie. Czy to by pomogło gdybym podjadał po tabsie dziennie do następnych badań czy lepszy byłby Dostinex ? Bo do Cabaseru nie mam dojścia. Ktoś pomoże ?
Z góry dzięki.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Na teściu może trochę podskoczyć, bo estro ją pociągnie ale to dopiero wtedy możesz sobie delikatnie zbić. Tylko cabaserem a nie żadnym bromo.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
Bromo jest gowno warte szczerze mowiac i samopoczucie mega z dupy lh fsh robiles?
1

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
dlaczego bromo jest nic nie warte ?? mozesz rozwinąć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 226 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3015
Nie , tylko te powyżej. A co podejrzewasz ?
Na razie nie wyrobię się ze wszystkim finansowo do wypłaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
WyrwiCh**
dlaczego bromo jest nic nie warte ?? mozesz rozwinąć ?
bralem po 3 -4 bromo ed ledwo zbilo cos ,wrzucilem cabaser 0,5 mg 2 tyg prolo przy 0

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
WilczeSerce
Nie , tylko te powyżej. A co podejrzewasz ?
Na razie nie wyrobię się ze wszystkim finansowo do wypłaty.
moze hormony nie pracuja na poziome chociaz test wyglada ok

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 226 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3015
Przy następnej wypłacie to sprawdzę i dorzucę do badań jeszcze tarczycę. To już da mi chyba ogólny pogląd na temat stanu mojego zdrowia. A aktualnie zastanawiam się co z tą prolką zrobić i czy mogę zacząć cykl z Testem. Poczekam chwilę na opinię innych i popytam się jeszcze żeby się nie pospieszyć za bardzo z tym Dostinexem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
cabaser stosowała moja żona i moge się z Tobą B-%0 zgodzic .. prolka zbita do zera ! po kilku tbl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 226 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3015
Sam przy Dece zbijałem ale pytanie też jest czy jak ją zetnę do zera to też będzie dobrze ? Czy może właśnie wujowo. Bo jeśli tak to wolałbym już przemęczyć to bromo żeby sobie nie pogorszyć jeszcze bardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
zero tez lipa .. najlepiej wyrownac i trzymac w widelkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Prolaktynę można zbić praktycznie całkiem i nie będzie to miało wpływu ani na libido ani na samopoczucie. Jeżeli u Ciebie te dwa czynniki są obecnie w porządku to nic bym nie robił.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie środki pod mma? pomoc

Następny temat

Pompa na prostownikach pomoc

WHEY premium