SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania po rocznej bombie na mostku.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28926 Napisanych postów 62550 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900876
Witam wrzucam moje wyniki badan do oceny.mysle ze nie jest zle mimo to ze kilka pozycji podniesione. bomba leciala roczna na bazie testa troszke deki, tren e, tura, wino, dawki raczej nisikie. przykladowo test maks 500-600ew, tren 300ew, tura 60ed wino 40-50ed.
obecnie leci mostek od swiat ok 300 testa co 10 dni i hcg 2,5tys co 4-5 dni. ostatni szot testa 31 stycznia a hcg wbilem w ta niedziele albo poniedzialek.

teraz do rzeczy. weekend bardzo ciezki fizycznie bo nogi ciezkie lecialem w piatek w sobote lapy aero i 30km roweru w terenie, w niedziele basen 1km plywania sauna a po poludniu 50 km rowerem w terenie. pon szly barki brzuch i 30 min aero, wtorek ciezkie plecy lydki i 30 min aero. wczoraj juz odpoczywalem i polecial tylko szybki marsz w terenie 1h.
po co o tym pisze? wlasnie po to bo proby watrobowy wyszly zawyzone. mysle ze wlasnie powodem jest dosc spore zmeczenie.
dodam ze leci redu i kcal raczej malo ,dieta low carb. wczoraj dodatkowo najadlem sie kiszonych i caly wieczor cos mi lezalo na kiszkach moze to tez miec wplyw.

MORFOLOGIA. prawie wszystko w normie tak wiec nie pisze calosci tylko 2 pozycje poza norma.
Neutrocycty% 75% [50-70] H
Limfocyty% 17% [20-45] L

LIPIDOGRAM.
Chlesterol calk 122 [140-190] L
HDL 59 [ 40-80]
LDL 46 [0-115]
Triglicerydy 84 [60-150] ciekawy stosunek hdl do triglicerydow zadnych zdrowych tluszczy nie jadam normalnie ser zolty mieso wierzowe nabial poltlusty jajka czasem jakies orzechy czy maslo orzechowe. zadnych omeg tranow olejow oliw z oliwek itp

JONOGRAM.
sod 138 [136-147]
potas 4,6 [3,5-5,1]
chlorki 100 [95-107]

WATROBA.
ALT 60 [16-45] H
AST 72 [15-35] H
bilirubina 0,88 [0,2-1,2]
ggtp 22 [5-55]

Mysle ze to od wysilku.we wstepnie wszystko dokladnie wyjasnione. watroba patrzac na ggtp i bilirubina raczej ma sie dobrze.

NERKI.
kreatynina 1,02 [0,7-1,3]
kwas moczowy 4,8 [3,5-7,2]
mocznik 50,2 [15-45] H niepokojace ale to chyba od sporej ilosci bialka w diecie. jak myslicie?
gfr ok
mocz badanie ogolne wszystko ok.

Glukoza 103 [ 70-99] lipa ale zawsze mam w szczycie normy rok temu mialem 99.

Estradiol 111,5 [0-39,8] H wysko ale czuje sie swietnie. retencji brak pompy nadmiernej brak libido ok. dawno (jakis tydz) nie jadlem exe ale teraz jak podbije dawke testa to daje ari 2 x pol tabsa na tydz. bede dobieral dawke w zaleznosci od samopoczucia.
nawet nie chce wiedziec ile mialem estro jak chodzic od retencji nie moglem i cwiczyc do tego zamola sennosc ale libido straszne az uciazliwe
dodam jeszcze ze na calkowitym offi rok temu estro mialem ok 39 wiec naturalnie mam bardzo wysoko.

FT3 6,72 [2,3-4,2] bylem pewny ze zajadam wala a tu mila niespodzianka. leci 75mcg tiro. od pon zchodze na 50mg i niebawem odstawiam.

prolki nie badalem bo czuje sie swietnie wiec raczej ok choc estro moglo ja troszke w gore pociagnac.testa tez nie bo leci mostek a wiem ze dziala wiec sensu badania brak.

To tyle z badan. prosze o komentarze. odpalam testa i deke w sobote a metke z 30 mg dodam za jakies 2-3 tyg. byc moze powtorze po dluzszym odpoczynku proby watrobowe.i moze estro jak juz dam ari i rozkreci sie bomba.

dziekuje za komentarze rady i pozdrawiam wszystkich amatorow strzykawki.

sterydy= smierc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Mumin222
co do pct do spiewka dalekiej przyszlosci wiec pewnie skonczy sie jak zawsze na mostku

Uspokoiles nas xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23962 Napisanych postów 67769 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 536716
Mi na takim estro gino rosnie jak Ty na testo
Moze prolaktyna byc lekko wywalona z racji e2 dosc mocno wybitego. W planach nandrolony?
Ogolny stan zdrowia bdb z tego co wypisujesz. Przyzwolenie na odpalenie masz

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2193 Napisanych postów 12636 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170474
Idealne wyniki przed udanym PCT, jak najbardziej możesz się odblokowac i zostać w końcu wymarzonym naturalem, kreatyna i hmb już drżą na półkach sklepowych
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93258 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
ma ci się ku życiu ogólnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28926 Napisanych postów 62550 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900876
Lodzianin widzialem ze u Ciebie na wynikach tych z podniesionym t3 tez masz w gorze alt i ast i identycznie podniesione neutrocyty i zanizone limfocyty. ciekawe.

odnosnie glukozy doczytalem ze salicylany podnosza jej poziom a u mnie leci 75mg kwasu acetylosalicylowego pod postacia proficaru(polocardu) wiec problem z glowy.

co ciekawe po roku bomby znacznie poprawilem lipidy. podniosl sie hdl i mocno spadl ldl. podoba mi sie

martwi mnie tylko alt i ast...
chyba powtorze za jakis czas ale wtedy wywale wszystkie suple leki witaminy kawe itp kilka dni przed badaniem no i odpoczne z 2 dni solidnie.
ciekawe czy tak podniesione proby maja jakis negatywny wplyw na zdrowie w dluzszej perspektywie czasu zakladajac ze sa tak wysokie caly czas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93258 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
tym to sobie głowy nie zawracaj
po zwykłym treningu to norma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28926 Napisanych postów 62550 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900876
te neutrocyty tez moga byc po wysilku podniesione wiec tez luz. a mocznik od sporej ilosci bialka w diecie. wiec mozna powiedziec ze wszystko ok tym bardziej ze przekroczenia nie sa wysokie.

nie pozostaje nic innego jak ladowac pompki i leciec z tematem. za rok sie powtorzy badania moze juz na offie bo planuje odpczac z pol roku ale co z tego wyjdzie nie wiem pewnie znowu mostek i ogien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23962 Napisanych postów 67769 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 536716
Szkoda zdrowiana pct i ponowne odpalanie.
Test4life
1

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28926 Napisanych postów 62550 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900876
w sumie to sam nie wiem moze zrobic dluzszy mostek zeby odsapnac tak z 3-4 miesiace na solo tescie z 300 co 10 dni. moze to i lepsze rozwiazane niz pakowanie w siebie clomidu? chociaz tak pol roku oodpoczac calkowicie tez fajnie. sam nie wiem zobaczymy co zycie pokaze i jakie bedzie nastawienie jesienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Zdrowy jesteś Mumin jak cholera, takie lekko podniesione próby wątrobowe to nic a nic, reszta tez bardzo ładnie jedynie cukier trochę wysoko.
Wrzucasz jakieś ALA? Jak nie to dołóż i może chrom jeszcze, cukier powinien się poprawić z rana.

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205426
Mumin222


odnosnie glukozy doczytalem ze salicylany podnosza jej poziom a u mnie leci 75mg kwasu acetylosalicylowego pod postacia proficaru(polocardu) wiec problem z glowy.




Zamiast polocardu kup sobie Salicortex i lykaj 1/2-1/3 tbl dziennie ( salicyna dziala przeciwzakrzepowo a nie powoduje zwapnienia naczyn krwionosnych jak to ma miejsce przy kwasie acetylosalicylowym)


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2018-02-10 13:07:41

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DHT jakie opcje w kokodzambo

Wiecej