SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania po rocznej bombie na mostku.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Olej PCT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
e-lite
Olej PCT

Amen xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29258 Napisanych postów 62757 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 901803
dzieki wszystkim za opinie i sugestie.polocard dojem i zmienie a z cukrem bede musial powalczy i poczytac troche.

co do pct do spiewka dalekiej przyszlosci wiec pewnie skonczy sie jak zawsze na mostku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyniki bardzo dobre, lepsze niż u mnie co na czysto od . Próby wątrobowe niby delikatnie przekroczone ale problemów tu nie ma. Z wątróbką jednak jak każdemu radzę jeśli masz już jakiś przebieg z saa zrób prześwietlenie. Z autopsji powiem trochę gorzały, trochę antka, mety, innych gówien też i wątróbka spuchnięta jak piłka, do tego jakieś cysty, krwiaki i bąble. Już parę lat mam przez to prawie dzień w dzień sraczkę, częste wymioty i spadłem z 30kg jak nie lepiej a próby wątrobowe niby w normie.
Może i ja mam taki słaby organizm, w każdym razie zachęcam do prześwietleń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Mumin222
co do pct do spiewka dalekiej przyszlosci wiec pewnie skonczy sie jak zawsze na mostku

Uspokoiles nas xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DHT jakie opcje w kokodzambo

Następny temat

Co wybrać ?

WHEY premium