SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania morfologia s=testosteron pomoc w odczytaniu wyniku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 295
Witam robiłem sobie badania morfologiczne I chciałbym prosić aby mógł ktoś pomoc w odczytaniu wyników lekarz powiedział mi tylko że mam niski testosteron zrobił mi jeszcze raz badania krwi i powiedział że z hormonami wszystko ok mam 187cm waze 120kg ćwiczę 5 dni w tygodniu odzywam się zdrowo platki owsiane banany mleko jajka mięso wołowina kurczak ziemniaki kaszę gryczaną bulgur pije dziennie około 3 litry wody do tego warzywa i owoce nie pije alkoholu nie palę fajek prosze o pomoc w odczytaniu moich badaniach czy ten poziom s=testosteronu jest mocno zanizony pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Skoro tak to trzeba korzystać i zrobić wszystkie badania, natomiast generalnie to lekarz powinien zdecydować jakie będą potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 295
Reszta badań

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Jak sam widzisz masz nisko, pytanie podstawowe - jak Ty się czujesz z takim poziomem testa..? Druga sprawa, ostatnio jakieś infekcje/choroby/zakażenia..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 295
Czuje się źle dlatego poszedłem zmierzyć jestem straszne nerwowy szybko się denerwuje cały czas chce mi się spać i w głowie jakieś zamartwianie się niepokój brak pewności siebie muszę zmuszać się do treningu Ale co zauważyłem że po treningu jestem spokojniejszy i pewność siebie wzrasta Ale to z 2 godziny trwa po treningu A potem znowu wszystko wraca zmeczenie niepokój zamartwianie się A i libido mam bardzo małe infekcji chorób żadnych nie miałem I nie mam zdrowy jestem mam 25 lat czy lekarz może wypisać mi np syntetyczny testosteron w zastrzykach żeby informować to jakie mogą być powody takiego niskiego wyniku I czy ten wynik jest bardzo mały czy jeszcze nie aż tak bardzo pozdrawiam dzięki za zainteresowanie tematem i pomoc



Zmieniony przez - Ryku92 w dniu 2018-04-16 15:44:46

Zmieniony przez - Ryku92 w dniu 2018-04-16 15:48:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Żeby spekulować brakuej tutaj glukozy/prolaktyny/estradiolu. Przeanalizuj też swój tryb życia, może przetrenowałeś się wymęczony organizm i masz taki stan jaki opisujesz. Druga sprawa, 120kg wagi to mięcho czy fatem jesteś zalany?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 295
120kg mięso jest Ale też fatu trochę jest czy ten niski poziom może być właśnie od tego fatu lekarz kazał przyjść za 2 tygodnie znowu pobrać krew i zrobić badania A jaki musiałbym mieć wynik żeby można powiedzieć że jest w normie mi wyszło 6.1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Minimum zaczyna się od 10 wg labu w którym robiłeś badania.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Zakres masz podany, to jest teoretycznie norma, ale w tym wieku fajnie jakby wynik trzymał się jak najbliżej tej prawej strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 295
A myślicie że cykl na testosteronie pomogł by mi unormowac wyniki testo czy mógłbym jeszcze pogorszyc wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Poczekaj na diagnoze, na 1 wyniku nie ma co jej opierać. Szukanie sposobów na własną reke i w dodatku w necie to kiepski pomysł.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 107481
Ryku92
Czuje się źle dlatego poszedłem zmierzyć jestem straszne nerwowy szybko się denerwuje cały czas chce mi się spać i w głowie jakieś zamartwianie się niepokój brak pewności siebie ...


A jak z kortyzolem ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siniaki

Następny temat

martwica kości piszczelowej

WHEY premium