SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania morfologia s=testosteron pomoc w odczytaniu wyniku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 295
A tego to nie wiem napiszcie mi może jakie badania mam jeszcze wykonać to powiem lekarzowi I zrobię te potrzebne i wrzucę je tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 64 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 107481
Ja bym się poprosił o ten kortyzol, swego czasu miałem podobne objawy przez bardzo wysoki kortyzol.
Tyle że lekarz rodzinny raczej nie wystawi skierowania na kortyzol więc albo prywatnie albo endokrynolog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Lek POZ może wypisać tylko na prostate & tarczyce i to nie całą.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 295
Ok zapytam lekarza nie mieszkam w Polsce jestem w Szwecji może tutaj robią takie badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Macie tam płatne bad?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 295
Za darmo wszystko robią ja mam taką kartę że przez rok czasu mam wszystkich lekarzy za darmo leczenie tez I badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Skoro tak to trzeba korzystać i zrobić wszystkie badania, natomiast generalnie to lekarz powinien zdecydować jakie będą potrzebne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siniaki

Wiecej