SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania lekarskie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Witam! Mam 16 lat jestem aktywny fizycznie, chciialbym zrobic sobie podstawowe badania, nie ze czuje sie zle ale po prostu chcialbym sie sprawdzic. Jakie badania zrobic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 414 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9031
Idziesz do lekarza rodzinnego i mówisz, że chcesz zrobić morfologię (badanie krwi) i moczu, tylko chyba z mamą trzeba iść na badania do 18 roku życia.

No pain - no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Morfologia
Ogolne moczu
Glukoza na czczo
Tsh, do rozważenia ft3 i ft4
Lipidogram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21737 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Jasiu22
Witam! Mam 16 lat jestem aktywny fizycznie, chciialbym zrobic sobie podstawowe badania, nie ze czuje sie zle ale po prostu chcialbym sie sprawdzic. Jakie badania zrobic?



Morfologia + rozmaz,
Mocz + kreatynina,
Glukoza,
Cholesterol,
Aspat + allat,
TSH,

Wystarczy.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy przy cwiczeniach(ze zdrowiem?)

Wiecej