SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania krwi

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 912
Witam,
chciałbym zrobić sobie badanie krwi, żeby sprawdzić jaki mam poziom testosteronu​. Gdzie powinienem się udać i o co konkretnie poprosic? Co mogę jeszcze sprawdzić przy takim badaniu, dotyczącego sportu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
wynik badania testosteronu powinien wyjść taki sam w każdym zaufanym labie - 99% dokładności, w innym przypadku jaki byłby sens w ogóle to badać to skoro wynik to loteria do jakiego labu trafisz. Są różne wartości, polecam użyć Testosterone Conversion w google.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Udajesz się do laboratorium, warto też wziąść podstawowe inne badania wtedy całościowo wyglądało to by tak: morfologia, rozmaz, ob, crp, mocz, lipidogram, jonogram, glukoza, tsh, testosteron.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 912
Czyli muszę iść do laboratorium i poprosić o te wszystkie rzeczy tak? Można je zrobić za jednym podejściem czy jednak to zajmie kilka dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Oddajesz wszystko jednego dnia, na niektóre wyniki czasami trzeba poczekać dłużej niż 1 dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 912
Ok, znalazłem laboratorium u mnie w miescie. Pójdę tam i w końcu się przekonam czy jestem zdrowy czy trzeba będzie się podleczyć. Dziękuję za odpowiedzi

Edit/
Cena za wszystko 136 zł


Zmieniony przez - KrzYsztof [KLZ] w dniu 2017-04-15 16:32:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Taka dość standardowa, za te same badania i kilka dodatkowych w ostatnim czasie płaciłem koło 200 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 912
A jak już dostanę wyniki to do jakiego lekarza idzie się z takimi wynikami, bo przecież sam nie będę wiedział co i jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Obok będziesz miał normy i czy wynik mieści się w ich granicach oczywiście temat jest bardziej złożony i może w nich być ale nie będzie oznaczało że jest idealnie. Wklej tutaj jak będzie coś nie tak wtedy pokierujemy do odpowiedniego lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 912
No właśnie te granice w wynikach są dość duze, np. coś może być dobre 110-300 to nic mi to nie powie. Jak już będę miał wyniki to wkleję tutaj. Będę je robił pod koniec maja, bo dopiero wtedy będę w Polsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Normy w niektorych badaniach są dość szerokie

spoko, wrzucaj


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2017-04-17 10:44:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 912
W końcu dotarłem do Polski i mogłem zrobić badania. Wydaje mi się, że są dobre.


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból pleców

Następny temat

Strzelanie w stawie skokowym.

WHEY premium