SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania i początki w wojsku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 311
Witam w ciągu miesiąca lub dwóch mam dostać wezwanie do zawodowej służby wojskowej. Mam dostać również skierowanie na badania czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć co to są za badania i jak się można do nich przygotować(jakaś dieta czy tabletki?) Może wie ktoś jak wygląda dzień szeregowego w pracy strasznie ganiają? A i jeszcze mam 19 lat 81kg przy 189cm wzrostu oraz niestety mam lejkowatą klatkę piersiową ale na komisji dostałem kat.A
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Storo kat. A oznacza że nie jest ona przeciewskazaniem do pełnienia służby wojskowej, teraz podobno w tym zakresie są dużo niższe wymagania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Ogólnie trzeba bardzo mocno się postarać, żeby nie dostać A, chyba że naprawdę jest ktoś mega mocno chory
Z badaniami nie wiem, ale przypuszczam, że bardzo podstawowe. No i trzeba się spodziewać, że wojsko to wojsko, więc będzie najprościej mówiąc będzie po prostu dyscyplina trzymana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,trochę późno ale opisze :) Przejdziesz 16 lekarzy jednego dnia jak sie uda od a do z,przygotowac sie nie da jedyne co możesz zrobić to poleczyć zęby bo tez sprawdzaja a wezwanie może iść nawet rok bo w MONie miesiąc to rok a rok to miesiąc rownie dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lekarz salbutamol wzf

Następny temat

Uszkodzony palec - jaki specjalista

WHEY premium