SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania hormonalne - jakie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 81 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3464
Czy spadek Witaminy D z poziomu 66 ng/ml do poziomu 25 ng/ml po pol roku bez suplementacji to normalna sprawa czy to tylko u mnie tak duzo spadlo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
w odpowiednich warunkach jak najbardziej i to nawet w krótszym czasie ze względu na half life witaminy D, zależy też w jakim miesiącu robisz badanie bo szczególnie w naszym położeniu geograficznym najwyższy wynik jest tak w sierpniu a najniższy w marcu a w polsce naturalna produkcja witaminy d następuje tylko głównie latem w samo południe bez kremów czy okularów przeciwsłonecznych
najwyraźniej w twoim przypadku suplementacja odgrywała kluczową rolę w utrzymywaniu witaminy D na prawidłowym poziomie, szczególnie w okresie jesienno wiosennym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Nicckk
Czy spadek Witaminy D z poziomu 66 ng/ml do poziomu 25 ng/ml po pol roku bez suplementacji to normalna sprawa czy to tylko u mnie tak duzo spadlo ?


Możliwe.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co mi sie stało???

Następny temat

Uszkodzenie MCL II stopnia

Wiecej