SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Badania hormonalne Interpretacja

Wysłana -
podejrzewasz u mnie jakiś rodzaj hipogonadyzmu? HTZ raczej w moim wieku odpada:/ jeśli chodzi o samopoczucie psychika się chwieje energii też raczej mało, dlatego tak walczę z tym testem, mam wielką nadzieje że się uda dzwignąć testa w górę i sytuacja się zmieni..jak ty to widzisz ? czy to możliwe? z tym lh fsh jak dobrze rozumiem najlepiej mieć w dolnej granicy? o suplementacji o której piszesz Chryzyna (którą ciężko dostać) myślisz.. ze efekt będzie tylko pod czas suplementacji czy uda się na stałe zbić estro? ogólnie skąd bierze się wysokie estro? mogę jakoś naturalnie na to wpłynąć zadziałać w tym kierunku dieta styl życia? z góry dzięki za pomoc.
Wysłana -
krzykacz


Co do szpitala - nikt Ci nie da skierowania na takie życzenie. Poza tym wartość na plus jest tak niewielka że nikt dalej nie będzie nawet tego diagnozował.


dokładnie , prawdodpobnie większość to zbagatelizuje i usłyszysz że nie ma to większego znaczenia
Wysłana -
Aureus88
podejrzewasz u mnie jakiś rodzaj hipogonadyzmu? HTZ raczej w moim wieku odpada:/ jeśli chodzi o samopoczucie psychika się chwieje energii też raczej mało, dlatego tak walczę z tym testem, mam wielką nadzieje że się uda dzwignąć testa w górę i sytuacja się zmieni..jak ty to widzisz ? czy to możliwe? z tym lh fsh jak dobrze rozumiem najlepiej mieć w dolnej granicy? o suplementacji o której piszesz Chryzyna (którą ciężko dostać) myślisz.. ze efekt będzie tylko pod czas suplementacji czy uda się na stałe zbić estro? ogólnie skąd bierze się wysokie estro? mogę jakoś naturalnie na to wpłynąć zadziałać w tym kierunku dieta styl życia? z góry dzięki za pomoc.Tak może być że na capsach się poprawi później wróci. Nie spróbujesz nie będziesz wiedział. Ogólnie temat horm jest bardzo obszerny pytania jakie zadajesz spokojnie odp sam znajdziesz w googlach
Wysłana -
okej w takim razie skupiam się na obniżeniu estrogenu oraz prolaktyny w przyszłym miesiącu wrzucę wyniki
Wysłana -
Daj sobie te min 30dni na badanie ponowne.
Wysłana -
Witam
niestety po 2 miesięcznej suplementacji niepokalanek 400mg na dobe + 400mg vit.b nie zdało rezultatu prolka nadal poza widełkami, testosteron także nie powala, LH nie co opadło, witamine D3 zrobiłem w promocji wydaje mi się że poziom jest przyzwoity, zrobiłem także SHBG o tym hormonie mało co wiem.. możecie mi przybliżyć czy powinno oscylować w dolnej czy raczej w górnej granicy? jaki ma wpływ niskie SHBG na organizm?

Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź