SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania hormonalne Interpretacja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 66 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9010
podejrzewasz u mnie jakiś rodzaj hipogonadyzmu? HTZ raczej w moim wieku odpada:/ jeśli chodzi o samopoczucie psychika się chwieje energii też raczej mało, dlatego tak walczę z tym testem, mam wielką nadzieje że się uda dzwignąć testa w górę i sytuacja się zmieni..jak ty to widzisz ? czy to możliwe? z tym lh fsh jak dobrze rozumiem najlepiej mieć w dolnej granicy? o suplementacji o której piszesz Chryzyna (którą ciężko dostać) myślisz.. ze efekt będzie tylko pod czas suplementacji czy uda się na stałe zbić estro? ogólnie skąd bierze się wysokie estro? mogę jakoś naturalnie na to wpłynąć zadziałać w tym kierunku dieta styl życia? z góry dzięki za pomoc.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
krzykacz


Co do szpitala - nikt Ci nie da skierowania na takie życzenie. Poza tym wartość na plus jest tak niewielka że nikt dalej nie będzie nawet tego diagnozował.


dokładnie , prawdodpobnie większość to zbagatelizuje i usłyszysz że nie ma to większego znaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Aureus88
podejrzewasz u mnie jakiś rodzaj hipogonadyzmu? HTZ raczej w moim wieku odpada:/ jeśli chodzi o samopoczucie psychika się chwieje energii też raczej mało, dlatego tak walczę z tym testem, mam wielką nadzieje że się uda dzwignąć testa w górę i sytuacja się zmieni..jak ty to widzisz ? czy to możliwe? z tym lh fsh jak dobrze rozumiem najlepiej mieć w dolnej granicy? o suplementacji o której piszesz Chryzyna (którą ciężko dostać) myślisz.. ze efekt będzie tylko pod czas suplementacji czy uda się na stałe zbić estro? ogólnie skąd bierze się wysokie estro? mogę jakoś naturalnie na to wpłynąć zadziałać w tym kierunku dieta styl życia? z góry dzięki za pomoc.



Tak może być że na capsach się poprawi później wróci. Nie spróbujesz nie będziesz wiedział. Ogólnie temat horm jest bardzo obszerny pytania jakie zadajesz spokojnie odp sam znajdziesz w googlach

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 66 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9010
okej w takim razie skupiam się na obniżeniu estrogenu oraz prolaktyny w przyszłym miesiącu wrzucę wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Daj sobie te min 30dni na badanie ponowne.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 66 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9010
Witam
niestety po 2 miesięcznej suplementacji niepokalanek 400mg na dobe + 400mg vit.b nie zdało rezultatu prolka nadal poza widełkami, testosteron także nie powala, LH nie co opadło, witamine D3 zrobiłem w promocji wydaje mi się że poziom jest przyzwoity, zrobiłem także SHBG o tym hormonie mało co wiem.. możecie mi przybliżyć czy powinno oscylować w dolnej czy raczej w górnej granicy? jaki ma wpływ niskie SHBG na organizm?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 66 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9010
Heya raz w roku robię sobie taki przegląd możecie rzucić okiem na wyniki co tu można poprawić? czym się zainteresować ? jestem aktualnie po 6 miesięcznej redukcji i wchodzę w okres masowy chciałbym z tego okresu wyciągnąć jak najwiecej ;)




[

















Zmieniony przez - Aureus88 w dniu 2021-10-03 13:14:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 66 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9010
cd





Zmieniony przez - Aureus88 w dniu 2021-10-03 13:14:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z postawą - Odstające łopatki i wysunięta klatka piersiowa

Następny temat

Ból stawu skokowego 2 lata po skręceniu.

WHEY premium