SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania hormonalne : Testosteron całkowity, estradiol, prolaktyna

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 8211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6779
Ponawiam pytanie

Czym skutecznie i trwale podnieść poziom testosteronu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a wiesz jaki miałeś przed cyklem? Nie wiesz, to co chcesz podnosić? Zrobiłeś LH i FSH? Naturalnie nie da rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6779
nie zrobiłem, ale zrobię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3039
Cześć,

Zrobiłem ostatnio profilaktycznie badania (pełna morfologia) plus kilka badań hormonalnych. Przez ostatnie pół roku to może max jeden trening w tyg. a czasem i nie. Wcześniej trenowałem systematycznie 4-5 dni w tyg. (sztuki walki, czasem jakaś siłownia). Nie brałem nigdy żadnych środków dopingujących.
Badania zrobiłem ze względu na to, że ostatnio miałem problem z zaśniecięm i ogólnie spałem po 3 - 4h na dzień (tak przez miesiąc). Możliwe, że to trochę sytuacje stresowe (praca, itd) ale ogólnie nie czuje się jakoś strasznie źle choć zaczynam być senny po 18, a później mi przechodzi i nie mogę zasnąć do późnej nocy. CHciałbym się bardziej regenerować przez sen tym bardziej, że zamierzam wrócić i trenować 3 - 4 razy w tyg. Prośba o opinie na temat badań, bo są tu osoby które na pewno mają dość dużą wiedzę i może wyrażą opinię czy wszystko jest w miarę ok.czy może coś jeszcze zbadać.

Dzięki.



















Zmieniony przez - danielmk w dniu 2018-08-09 11:33:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCG do Propa

Następny temat

leki na nadcisnienie a sterydy

WHEY premium