SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania do oceny - senność, kiepskie samopoczucie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzykacz z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 37
Witajcie, to mój pierwszy post na tym forum i od razu przychodzę z prośbą o pomoc. Chodzi o interpretacje badań które wykonałem dziś rano. Od jakiegoś czasu czuję się zakręcony, ciągle senny i słaby. Dużo godzin spędzam w pracy i często brak siły i chęci do robienia czegokolwiek po powrocie do domu, do ćwiczeń wręcz się zmuszam, a wcześniej było zupełnie odwrotnie. Jeszcze nigdy nic nie leciało. Dodam, że jestem lekkim alergikiem i mam łuszczycę więc generalnie wyniki morfologii mnie nie dziwią, bardziej zastanawiają mnie hormony. Z góry dzięki za wszelkie info

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21769 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Podstawa to glukoza. Druga sprawa - sam piszesz że w pracy ciężko więc też pewnie regeneracja/sen leży, a z czasem to się odbija na zdrowiu i efekt może być taki jaki opisujesz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 37
Zgadzam się w 100%, ale akurat teraz jestem w trakcie tygodnia wolnego, od soboty jestem w domu i spię po 8h generalnie niewiele robię, a badania robiłem dziś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21769 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Myślisz, że paramtery to spdają w ciągu 1dnia..? Długo pracowałeś żeby organizm stryrać to i organizm ptrzebuje mniej/więcej tyle samo czasu aby się odkuć. To nie działa tylko w 1 strone, to działa w obie strony

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 37
Więc zrobić jeszcze glukoze a w/w wynikami się nie przejmować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21769 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Glukoze zrób sobie na czczo jutro + mocz + kreatynina + lipidogram jeszcze. Jak ciężko pracujesz zrób też pełny jonogram. Wyniki nie sa tragiczne, możesz po 3-4tyg odpcozynku powtórzyć. A tak w ogóle to jest dział doping, z takimi sprawami to do działu zdrowie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 37
Ok dzięki wielkie za pomoc i sorki za pomyłkę zasugerowalem się sprawami hormonalnymi dlatego napisałem tutaj. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21769 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Luz przenosze do zdrowia, tam znajdziesz swój temat i tam wrzuć rezte wyników

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jest zbyt dużo tych nieprawidłowości osobiście jednakbym nie lekceważył wyników i skonsultował się z lekarzem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Operacja przepukliny pachwinowej, a trening

Następny temat

Drętwienie stopy, kolana

WHEY premium