SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania co i jak

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
Witam.

Taki badania my wyszly lipidow, prl , e2:


Cholesterol całkowity (I99) 160 mg/dl < 190
Cholesterol HDL w surowicy (K01) ↓ 33 mg/dl > 40
Triglicerydy (O49) ↑ 198 mg/dl < 150


Cholesterol LDL w surowicy (wyliczony) 87 mg/dl
Nie-HDL 127 mg/dl
30 mg/dl (<3,3 mmol/l)



Prolaktyna (PRL) (N59) 14,2 ng/ml 4,0 — 15,2
Metoda ECLIA, aparat Cobas e601, firma Roche
Estradiol (E2) (K99) ↑ 118,80 pg/ml 7,63 — 42,60
Metoda ECLIA, aparat Cobas e601, firma Roche
koniec wyników

Obecnie leci mostek 500 enana + 200 dd ew. Ostatnie cykle to tren a + prop , tren e + test e, test e + dd + met inj.

Czy moglo mi tak rozjechac lipidy ?

Robilem miesiac temu tez lipidy to mialem podobny wynik z tym ze trojglicerydy 98 no i zaczalem jesc tlusto zeby podbic hdl to mi skoczyly teraz trojglicerydy na 198 a hdl o 1 oczko tylko...

Dodam ze 4 miesiace zarlem antybiotyki na gronkowca - moglo sie to przyczynic do tych wynikow ? Czy to raczej napewno tren ?

Pytam bo chce wejsc na n tren znowu.

No i czy zbijac prl ? Bo czuje sie ok tak samo jak zjade ja do 0 to iewiem czy jest sens juz zbijac czy dopiero jak cos sie zacznie dziac po zwiekszeniu dd albo dodaniu trenu...

Mierz siły na zamiary

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
Kabany zrobilem sobie badania, po 1 strzale z trenu A 3 dni temu.
Totalnie zapomnialem ze mialem zrobic badania przed odpaleniem trena i go odpalilem razem z masterem...

Mysle ze nie mialo by to wplywu chyba na lipidy tak odrazu ? Bo ku mojemu zdziwieniu mam bardzo nisko hdl.

Od ost dobrych wynikow badan nie pilem oleju lnianego, mozliwe ze wogle mniej jem tluszczy. Czy to by mialo taki wplyw?

Reszta chyba OK.

Jest sie czym martwic ?


Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Ładny mi to mostek . Po trenie masz zjechanie proporcje HDL - LDL ale jeszcze nie są tragiczne . Nie myśl ze normowanie takich wyników to kwestia kilkunastu dni . Tutaj trzeba czas miesięcy a nawet dłużej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Prolki nie ruszaj bo nie ma czego.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Triglicerydy mocno za wysoko. Nie jedz tłusto tylko zdrowe tłuszcze.
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
najgorsza z tego wszystkiego jest proporcja trojglicerydow do hdla, masz dokladnie 6 czyli o wiele wiele za duzo. koniecznie zainteresuj sie tematem.
1

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Jak zaczął obżerać się nasyconymi to odrazu podskoczyły o 100 oczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
Dokladnie, tak jak pisalem bylo 98 a po tlustym zarciu dzien w dzien skoczylo na 198.

Wiec wracam do ryb i zdrowej diety.

A czy stan zapalny ma wplyw na cholesterol ? Bo cos chyba mi sie obilo o oczy. Mocnego owiania plecow sie nabawilem i jest awaria ledzwiowa juz ponad tydzien...

Z suplementow - lipid control - zna ktos? Albo inne wynalazki typu ziola z alg morskich itd mysle dodac do suplementacji.

Bo rozumiem ze z trenem niema co zaczynac narazie?

@ flex - to taki wiekszy mostek ( czyt MOST )


Zmieniony przez - Venomit w dniu 2017-06-21 16:33:44

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Awaria Twoich lędźwi nie ma na to wpływu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
To na wyniku ktorych badan odbija sie grasujacy w organizmie stan zapalny?

No nic - tren namieszal tran bedzie naprawial

Zdrowia pany.

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Np morfologi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
Witam ponownie, moze ktos zerknac na badania ?

zrobilem tarczyce bo bede dodawal t3, interesuje mnie czy wynik gh taki ma byc ? bede zaczynal gh za pare dni jeszcze tylko w poniedzialek zbadam igf-1.

zelazo i b12 bo niestety ipp biore juz chwile z powodu problemow z refluxem i za huya nie bede sie meczyl ze zgaga i cofaniem tresci zaladka do gardla i jego ciaglym podraznieniem - meczylem sie dosc dlugo i wzbranialem sie przed ipp ale w pewnym momencie poprostu mialem tego dosc...

Dodam ze mam zakazenie gronkowcem skory i biore antybiotyk juz 2 tydzien - czy proby watrobowe na znosnym pozioomie ? Niemam porownania co do przekroczen bo nigdy nie mialem w badaniu ponad norme.

No i co z ta prolaktyna deke odstawilem dobre 2 miesiace temu albo lepiej...











Ps lipidy chyba lepiej co od ost badan ? Mozna bedzie tren cos poleciec ?


Zmieniony przez - Venomit w dniu 2017-10-21 23:31:54

Mierz siły na zamiary

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

enan deka susta tren CO DALEJ?

Następny temat

WYSOKIE ŻEŃSKIE HORMONY - CO ROBIĆ !?

WHEY premium