SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania antydopingowe we federacjach.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 234 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 67510
Witam, czy w XPC,WPF,WRPF,GPC ,WUAP,WPA,WPC są robione badania antydopingowe? Brać biorą wszyscy, tylko nie wiem czy do danej federacji schodzić z bomby, czy lecieć na pewniaka... Jak uważacie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Jedź na pełnej bombie...i tak nikt Cię za to nie ukara finansowo. Najwyżej nie bedziesz mógł startować w danej federacji

A tak w ogóle po co pytasz , jak zapewne i tak decyzja była już dawno....?







Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2018-06-24 20:25:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Teraz tak na poważnie...

Niektóre z tych federacji mają kontrole antydopingowe , jednak na pewno nie tak dokładne jak w IPF.
Są przeprowadzane badania na obecność stymulantów itp. Tak samo w niektórych federacjach sam określasz czy startujesz w formule PRO / czyli bez badań , czy w formule AMATOR / z badaniami ....tak jest np. w WPA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Powiedz mi WZOREK a kto przeprowadza te badania.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
gregorterm
Powiedz mi WZOREK a kto przeprowadza te badania.


Do podstawowych badań na obecność stymulantów itp. wystarczy tester jaki używa policja i jest natychmiastowy wynik.
Co do innych testów z moczu , nie mam pojęcia jakie laboratorium to bada.....ale obiecuję że zasięgnę potwierdzonego info.
Szczerze mówiąc sam się nad tym zastanawiałem kto przeprowadza takie badania , bo wprawdzie widziałem na ME,MŚ drzwi oznakowane KONTROLA ANTYDOPINGOWA ale nikogo nie widziałem z identyfikatorem WADA . Nie wspomnę że sporo z nich już poznałem osobiście.... i niektóre twarze rozpoznaję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1919
Rylo
Witam, czy w XPC,WPF,WRPF,GPC ,WUAP,WPA,WPC są robione badania antydopingowe? Brać biorą wszyscy, tylko nie wiem czy do danej federacji schodzić z bomby, czy lecieć na pewniaka... Jak uważacie?
Czytając takie bzdury żałuję że ćwiczę, nie mierz innych własną zepsutą miarą.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 234 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 67510
bynio38
Rylo
Witam, czy w XPC,WPF,WRPF,GPC ,WUAP,WPA,WPC są robione badania antydopingowe? Brać biorą wszyscy, tylko nie wiem czy do danej federacji schodzić z bomby, czy lecieć na pewniaka... Jak uważacie?
Czytając takie bzdury żałuję że ćwiczę, nie mierz innych własną zepsutą miarą.


Chcesz mi powiedzieć, że ludzie wyciskający po 2 paki na klate są naturalni? :) Nie podoba Ci się to wypad z tematu gościu, nikt Ciebie o zdanie nie zapytał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Rylo
bynio38
Rylo
Witam, czy w XPC,WPF,WRPF,GPC ,WUAP,WPA,WPC są robione badania antydopingowe? Brać biorą wszyscy, tylko nie wiem czy do danej federacji schodzić z bomby, czy lecieć na pewniaka... Jak uważacie?
Czytając takie bzdury żałuję że ćwiczę, nie mierz innych własną zepsutą miarą.


Chcesz mi powiedzieć, że ludzie wyciskający po 2 paki na klate są naturalni? :) Nie podoba Ci się to wypad z tematu gościu, nikt Ciebie o zdanie nie zapytał.


Rylo
Po pierwsze to forum publiczne i każdy ma prawo wypowiedzi....a temat nie jest tylko i wyłacznie Twój. Zakładając ten temat chyba liczyłeś się z tego typu odpowiedziami ?
Po drugie ja akurat popieram wypowiedź kolegi... ponieważ Ty pisząc że wszyscy biorą ,też obrażasz innych ćwiczących.

Czy na prawdę uważasz że każdy co wyciska 200kg musi brać ???
Jeśli tak , to napisz proszę co ja biorę / brałem bo przeszło 200kg wyciskam już od wielu,wielu lat ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1919
Rylo pewnie nie jeden jest, rozgrzeszanie siebie tekstem "każdy bierze" jest żałosne, a ile TY wyciskasz? Zgodnie z Twoją teorią powinieneś 2 paki lekko.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybki czy wolny metabolizm jest porzadany w sportah silowych?

Następny temat

I Mistrzostwa Szczecinka w Wyciskaniu Wielokrotnym- 11.08.2018

WHEY premium