SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania Hormonalne

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205426
DonyOne
Odblok dobrze mi polecił ? 2500 na strzała to nie za dużo ??


Hcg 2500 iu co 3 dni to standardowa dawka
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4160
Najbliższy termin na USG 13 Czerwca... Jeżeli wyjdzie, że posiadam ginekomastie mam nadal szanse powstrzymać ją lekami czy raczej tylko skalpel ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205426
Zalezy jak mocno bedzie rozwinieta ale raczej tylko skalpel Ci pozostanie

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4160
Z badaniach wyszło, że nie posiadam ginekomastii i żadnych patologi lecz lekarz nie powiedział mi czemu brodawki się powiększają pod wpływem ciepła i czemu czuje dyskomfort w ich okolicach. Może ktoś wie z czym to jest związane czy raczej się tym nie przejmować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 60 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3934
Jesli usg wykluczylo gino to nie masz gino, mnie na cyklu obecnie od czasu do czasu, pieka, swedza sutki, raz stoja jak bandzior za rogiem a raz malutkie.
Moim zdaniem to norma.
Cos co wyczuwasz moze byc po prostu faldka tluszczowa.
Nie masz gino wiec nie masz sie czym przejmowac moim zdaniem.
Pozdro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205426
DonyOne
Z badaniach wyszło, że nie posiadam ginekomastii i żadnych patologi lecz lekarz nie powiedział mi czemu brodawki się powiększają pod wpływem ciepła i czemu czuje dyskomfort w ich okolicach. Może ktoś wie z czym to jest związane czy raczej się tym nie przejmować ?


Może to być lipomastia, czy okolice sutkow są otluszczone?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Aleks
DonyOne
Z badaniach wyszło, że nie posiadam ginekomastii i żadnych patologi lecz lekarz nie powiedział mi czemu brodawki się powiększają pod wpływem ciepła i czemu czuje dyskomfort w ich okolicach. Może ktoś wie z czym to jest związane czy raczej się tym nie przejmować ?


Może to być lipomastia, czy okolice sutkow są otluszczone?
tez bym stawial na lipo i wtedy rzeczywiscie reaguja np na temperature
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
kamilplnk
Aleks
DonyOne
Z badaniach wyszło, że nie posiadam ginekomastii i żadnych patologi lecz lekarz nie powiedział mi czemu brodawki się powiększają pod wpływem ciepła i czemu czuje dyskomfort w ich okolicach. Może ktoś wie z czym to jest związane czy raczej się tym nie przejmować ?


Może to być lipomastia, czy okolice sutkow są otluszczone?
tez bym stawial na lipo i wtedy rzeczywiscie reaguja np na temperature


jak sie ma gino to tez jest reakcja sutkow na zmiany temp
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4160
Tak wygląda badanie:











Zmieniony przez - DonyOne w dniu 2018-06-14 15:31:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
no to masz czarno na bialym
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania lekarskie pod Sluzbe Wiezienna

Wiecej