SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Badania 4 miesiace po cyklu

Wysłana -
Witam w styczniu zakończyłem odblok . Na odblok poleciało Clomid oraz HCG. Na cyklu leciało również HCG co 3-4 miesiące. I w sumie ostatnio też dałęm HCG (1 paczka rozbita na 4 shooty)

Cykl na bazie teścia (jelfa prolongatum 2 ml e5d - e4d) bolda e7d- 500mg przez 3 miesiące ,master leciał e2d 150mg przez 6-8 tygodni i później przejście na NPP chyba 8 tygodni. Na cyklu łapało gino więc leciałem arimidex i chyba symex jak dobrze pamiętam(możliwe że na zmiane).

teraz jakieś 4-5 miesięcy po cyklu lece tad600.
Zrobiłem wyniki i lipa. Dodam że jestem na redukcji.

Wiek 31. Staż na treningu 13 lat. Z góry dzięki za pomoc
Na zdjęciunie zaznaczony zaniżony teść :(

Zmieniony przez - Mentor KRJ w dniu 2018-06-14 09:19:53

Zmieniony przez - Mentor KRJ w dniu 2018-06-14 09:31:37
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Ankieta dzialu
Rozpisz jak wygladal dokladnie odblok,ile hcg,clomu
Badania robiles przed sermami?prl i e2 byly w normie?
Badania testa robiles po hcg zeby zobaczyc w jakiej jest kondycji?
Wysłana -
1. WIEK: 31
2. WAGA: 94
3. WZROST: 184
4. WYMIARY:
-biceps:44
-klatka:
-udo:
-talia: 84
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 13 lat
6. DIETA:
-białko: wysoko
-węglowodany: średnio
-tłuszcz: nisko
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 5- 6
8. TRENING:cieżki
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 4-5 miesiecy ,
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudniecia
13. STAN ZDROWIA: ciezko ocenić czuje się dobrze
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: bardziej do porostu
15. PPM (podstawowa przemiana materii): szybka

Badania nie robiłem właśnie musiałem wyjechać za granicę ;/
w czasie cyklu robiłem badania to
progesteron zawyżony
testo zawyżone
i estradiol również ..później leciało tamox ari i symex(nie razem na raz ) to z tego co pamiętam to 3małem to w ryzach

odblok leciałem najpierw dałem hcg 2 opakowania (5000 x 2) rozbiłem na 4 strzały albo 5 jak dobrze pamitam , a pózniej dałem clomid 3,2,2,1,1,1,1,1,1,1,1, chyba 24 tabletki.
Wysłana -
Jak z libido ???
Na pewno to bez sensu chciałeś zaoszczędzić na hcg po takim cyklu 10.000 jm to ZDECYDOWANIE za mało bylo
Wysłana -
Hcg stanowczo za mało i zbyt rzadko wbijany w trakcie, tutaj bym szukał głównej przyczyny. Dodatkowo clomidu się nie je w piramidkach, pewnie też więcej by go się przydało. Trzeba pewnie będzie trzeba znowu wbić, żeby odpowiednio z badaniami zejść i się odblokować
Wysłana -
Jw hcg za male pewmie ze dwa razy trzeba bylo zrobic badanie testa zeby sprawdzic jak sie ma
Do tego hormoy zbic do norm
Teraz chyba najlepiej wejsc na cykl nawet w miare krotki z samego propa 8-10tyg i zrobic odblok z badaniami i dobrze dobranymi dawkami hcg i sermow
Wysłana -
No własnie chciałem wbić na cykl dłuższy i może nawet gdzieś na zawody ... pod ręką mam wszystko w zasadzie z sermów ,,tylko z badaniami w angli ciężko bo za 4 hormonalne 150 f krzyczą i muszę do londynu cisnąć bo tam taniej(ale znów tam nie zawsze można-praca i odległość itp itd )

Co radzicie co robić?

A czy salbutamol wpływa na hormony?
Wysłana -
wskakuj na cykl
Wysłana -
To hcg, które dałeś ostatnio już po odbloku, kiedy to było?
Wysłana -
Mentor KRJ
No własnie chciałem wbić na cykl dłuższy i może nawet gdzieś na zawody ... pod ręką mam wszystko w zasadzie z sermów ,,tylko z badaniami w angli ciężko bo za 4 hormonalne 150 f krzyczą i muszę do londynu cisnąć bo tam taniej(ale znów tam nie zawsze można-praca i odległość itp itd )

Co radzicie co robić?

A czy salbutamol wpływa na hormony?

Bez urazy ale mentalność Polaka cię zgubiła ,zawsze coś za drogo.zarabiasz 4 razy tyle co my to i badania są kilka razy droższe proste.
Poza tym bez badań 10.000 hcg to był strzał w kolano ,nawet chłopaka tutaj po oscie czy turze jak test leży rozpisuje się 10.000 hcg a ty po tak długim cyklu ledwo smyrnales jajka,bylo to do przewidzenia .
Wysłana -
Dokladnie jw z tymi badaniami no i hcg juz lepiej bylo dla pewnosci dac te 20tys zeby byc spokojniejszym i odblokowac sie pewniej
150f a ile masz dniowki?bo ja w podstawowej pracy ze 140zl i fdybym poszedl bez szukania do pierwszego labu za 4 badania zaplacilbym ze 100zl napewno

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-06-14 14:56:10
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź