SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Baciar Dziennik Lepiej Póżno Niż Wcale

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 728
Wiek : 33
Waga : 80
Wzrost : 184
Staż treningowy: 3 miesiące
Obwód pasa 95
Obwód klaty: 104
Obwód uda: 55
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często):codziennie w pracy
Dostęp do siłowni / sprzętu domowej siłowni : składanie domowej siłowni
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : były problemy z lędżwiami
Stan zdrowia: dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: ćwiczenia fizyczne
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: stosuje dietę od 2 miesięcy
Wrażliwość na stymulanty: nadwrażliwość na kofeinę
Możliwości finansowe: ograniczone ......................................................................................................................................................................................................................................................... Witam mam na imię Paweł i postanowiłem założyć ten dziennik by jeszcze bardziej się zmotywować do działania.Moją przygoda ze sportem zacząłem we wczesnej młodości ,była to oczywiście piłka grałem w klubie do wieku juniorskiego.W tamtych czasach próbowałem również trochę siłowni jednak zapał szybko minął a pojawiły się inne atrakcje typu imprezki ,narkotyki i alkohol. Oczywiście z klubu odszedłem pogrywałem jeszcze od czasu do czasu jednak było to przeważnie w niedziele na kacu. Z biegiem lat w niedziele też piłem wiec sporty odeszły w nie pamięć,mimo że narko odstawiłem już ponad dyche temu to alko towarzyszyło mi cały czas. Dobra przejdzmy jednak do konkretów pomijając te wszystkie przypały,straty moralne finansowe i fakt gdzie bym tera mógł być gdyby nie te stracone 15 lat przy kuflu hmmm... Pewnego czerwcowego dnia bieżącego roku postanowiłem wszystko zmienić zaczynając od głowy a wiadomo że na glowę najlepiej działają ćwiczenia fizyczne. Na dzień dobry postanowiłem robić pompki chwile potem zakupiłem sztangielki 2x20 i na początku myślałem że chyba nigdy nie wykorzystam wszystkich talerzy hehe pierwsze dni jakimi ćwiczyłem to ciężąr 5 lub 7,5 kg i były to tylko ćwiczenia na bicek i tric potem jeszcze na barki i tak cały lipiec jednak w tym czasie trafiłem już tutaj czyli na SFD i zacząłem wdrażąć się w temat i powiem szczerze że strasznie się wkręcilem .Postanowiłem ułożyć jakąś dietę i dolożyłem ćwiczeń na wszystkie partię oprócz klatki gdyż nie miałem jeszcze wtedy ławki. Ławeczke zakupiłem początkiem września jest to ławka regulowana firmy Marbo i jestem z niej bardzo zadowolony. Od początku września przez 6 tygodni tyle że miałem tygodniową pauze wiec w sumie ogólem 7 ćwiczylem takie typowe FBW MÓJ CEL ; To przede wszystkim więkrza masa mięśniowa bez łapania tłuszczu bo i tak już go mam 24% ( pewnie dzięki hektolitrom browarów ) w sumie to tylko brzuch mam odtłuszczony bo reszta ciała jest chuda ( łapki jak gałązki co mnie najbardziej boli) zresztą wrzucę póżniej jakieś fotki bo akurat teraz nie mam takiej możliwości ,jednak prędzej postaram się wrzucić dzień diety i ćwiczenia jakie przerabiałem ostatnio jak i również wymiary z przed 3 miesięcy i dzisiejsze. To tyle jeśli chodzi o wstęp sorki z góry za taki haos ale z kompem nigdy nie byłem specjalnie za pan brat więc to bedzię chyba najwiękrzy problem w prowadzeniu tego dziennika
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 728
mimo wszystko ja uważam że dla początkujących osób może to być dobry plan
po pierwsze ja nie ćwiczyłem 2 miechy więc ciężary z 15-stkami przez dwa tygodnie
to będzie dobra rozgrzewka
po drugie 15 może nie robią masy ale 10 i 5 już chyba tak
po trzecie zamiast negatywów z partnerem można zrobić przez 2 ost tygodnie cyklu np;serie z 3 powtórzeniami
chociaż wiadomo ilu ludzi tyle opinii i każdy robi to co mu pasuje ja spróbuje j**n...ć taki cykl by się samemu
przekonać czy było warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 728
dieta z ostatniego dnia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 728
prosiłbym o ewentualne zmiany czy jakieś wskazówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Cześć! O której robisz trening, albo inaczej, między którymi posiłkami? Masz bardzo mało mięsa 100g przez cały dzień??? I to kurczaka tylko? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 728
WYMIARY;;
01.07.14
]
waga;78 kg, BF 29%
obwód klatki 100 cm
obwód w pasie 100 cm
obwód uda 54 cm
biceps 31 cm

23.10.14


waga 80kg,BF 24%
obwód klatki 104 cm
obwód w pasie 95 cm
obwód uda 55 cm
biceps 35 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 728
to był dzień bez treningowy w dni treningowe jem mięcho przed i po treningu ,a trenuje zawsze po południu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 728
póki co ćwiczę tylko sztangielkami ale jestem na etapie zakupu gryfów i stojaków pod dołem rozpiska jak ćwiczyłem przez ostatnie tygodnie ciężar jak i nie które ćwiczenia się zmieniały teraz też jest mały progres ale chciałem pokazać jak było wcześniej by miec porównanie z tym co będzię w najbliższych tygodniach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 728
wiosłowanie jest ale nie w opadzie tułowia tylko leżąc przodem na ławce skośnej i niech mi ktoś wytlumaczy bo zawsze pisałem trening w zeszycie jak tj z tym obciążeniem pisze się obciążenie oby dwóch sztangielek? czy tylko jednej tak jak tu wyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
W zasadzie podaje każdy wagę jednej sztangielki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 728
potrzebuje porady doświadczonego zawodnika w kwestii treningu,ponieważ ćwicząc przez 6 tygodni wszystkie partie w jednym dniu zacząłem odczuwać coraz więkrze zmęczenie dodam że pracuje fizycznie przez 8 lub 10 godzin jestem ciągle na nogach wracam do domu i zajmuje się jeszcze swoim małym biznesem który też wiąże się z pracą fizyczną w miedzy czasie popołudniami 3x w tygodniu próbuje ćwiczyć . Dobrze ale do rzeczy postanowiłem podzielić trening na górę i dół dzisiaj właśnie zrobiłem doł czyli brzuch i nogi a na następnym jadę z górą tylko teraz pytanie jak to podzielić na 3 dni w tygodniu ??? ja to widzę tak wtorek góra czwartek dół i w sobotę znów góra . Pytanie do was czy może tak zostać????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
jak chcesz się odtłuścić to dieta jest do bani, na oko widać że jak na 80kg to masz:
za dużo kcal
za mało białka
za dużo węgli
posiłki źle skomponowane
poczytaj posty podwieszone w dziale odchudzanie i odżywianie

i weź ogarnij jakiś słownik bo tylko w pierwszym poście jest kilka ort.

edit: ale patrząc na wzrost to dziwne by było jakbyś miał 24% BF, może coś źle mierzysz, daj jakieś foto poglądowe

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2014-10-24 18:43:53

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2014-10-24 18:48:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prowadzenie dziennika

Następny temat

plan40latka

WHEY premium