SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Babeczki 35+ :)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 27891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Witam serdecznie,


jak widać jestem tu świeżynką, ale tak sobie pomyślałam, że może są tu Kobietki (jak to ładnie jest ujęte w regulaminie działu - przynajmniej podwójnie pełnoletnie ), które walczą o poprawę stanu swojego ciała i kondycji, a może walczyły i wywalczyły już swój wymarzony cel, a może takie które chcą wrócić do formy po ciąży i nie bardzo wiedzą jak się do tego zabrać...?

Drogie Panie w ilości siła! Stwórzmy swój temat i wspierajmy się! Myślę, że możemy stworzyć tu całkiem niezłe vademecum.

Ja - matka 2 dzieci, podwójnie pełnoletnia - zgłaszam się jako pierwsza ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Kształtowanie sylwetki zyskuje w ostatnich latach coraz większą popularność. Nie tylko wśród młodych mężczyzn, ale również wśród kobiet, nawet tych po 35 roku życia. Każdy z nas chciałby wyglądać dobrze i być zdrowym. Dlatego też wprowadzam różnego rodzaju aktywność fizyczną w swój plan, np.:

- treningi oporowe,
- interwałowe,
- aerobowe,
- rekreacyjna jazda na rowerze,
- sporty walki,
- aerobik,
- joga.

Jest tego wiele i wybór jest spory. Pamiętać jednak należy o tym, że w przypadku, gdy zależy nam na kształtowaniu sylwetki, najlepszym rozwiązaniem będzie trening oporowy, a dodatkiem do niego mogą być inne formy aktywności np. interwały w postaci sprintów. Dlatego też aktywność swoją warto oprzeć właśnie o tego rodzaju wysiłek.

Temat ten powstał w celu zebrania jak największej grupy kobiet po 35 roku życia, które dbają o swoją sylwetkę, trenują, trzymają się zaleceń żywieniowych i ogólnie prowadzą zdrowy tryb życia. Zapraszamy do zgłaszania i udzielania się w tym temacie.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Świetny pomysł!
Tego tu jeszcze nie było :)
Za dużo dziewczyn,"babeczek", to u nas pewnie nie ma,ale myslę,że zaintersuje to wszystkie panie bez względu na wiek i ilość dzieci.

A panowie to pewnie, nawet częściej, niż często, będą zaglądać :)


Zmieniony przez - masti w dniu 2018-01-23 23:02:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627487
Cześć! Nas tu kilka jest: Nadinka, Viki, Ghorta (niby jej nie ma, ale kiedy trzeba się pojawia).


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-01-24 07:52:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130963
Zajrzałem po raz pierwszy i z pewnością nie ostatni.
Pozdrawiam
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627487
Tak się zastanawiam jak to ogarnąć co by się w dział Lejdis nie przemieniło...bo taki dział już jest. I chyba ciążowe tematy to zostawmy Pauli w Ladies (All4body nie wiem jak dobrze znasz ten dział?).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Rzeczywiście Pań w tym dziale za wiele nie ma. A w Ladies to jednak wydaje mi się, że przeważają młodsze dziewczyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Temat jest tu dla + 35 ,na pewno dacie sobie radę-i będzie wiele ciekawych informacji,co na pewno przyciągnie inne panie,nawet nie związane z naszym działem.

Bo wiem z obserwcji otoczenie-wiele kobiet po ciąży ma ogromne obawy,czy wrócą do swojej poprzedniej formy a najczęściej jest tak,że zrobią ją jeszcze lepszą.

Zaraz tu ściągnę Sylwię, naszą koleżankę z Czech,która była ostatnio na Ustawce.

Na pewno ją temat mocno zainteresuje :)






Zmieniony przez - masti w dniu 2018-01-24 13:15:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Formę można zrobić, ale pewnych rzeczy się nie przeskoczy U mnie rozeszły się żebra i nie mam już takiej wąskiej talii jak kiedyś Żeby wrócić do takich wymiarów jak przed ciążą musiałabym chyba te żebra wyciąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
No to dziewczyny piszcie, piszcie moze mi sie tez coś z tego przyda, chociaż w ciąży nigdy nie byłem ale mam zonę i 2 córy ( albo to One mnie mają ). Będę zaglądał
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Viki
Rzeczywiście Pań w tym dziale za wiele nie ma. A w Ladies to jednak wydaje mi się, że przeważają młodsze dziewczyny


upssss, chyba nie znam ;) ale myślę sobie, że niektóre tematy przynajmniej jeszcze nie dotyczą tych "raz pełnoletnich" kobitek ;) stąd pomysł na temat tutaj.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Viki
Formę można zrobić, ale pewnych rzeczy się nie przeskoczy U mnie rozeszły się żebra i nie mam już takiej wąskiej talii jak kiedyś Żeby wrócić do takich wymiarów jak przed ciążą musiałabym chyba te żebra wyciąć


to prawda pewnych nie przeskoczymy i myślę, że każda dojrzała i świadoma mama nie będzie sobie z tego powodu rwała włosów z głowy, a nie zmienia to faktu, że to co się da warto wypracować i wzmocnić. Bywa, że niejedna mama jest fajniej zbudowana, wytrenowana niż nastolatki...

A na "zwężenie" talii najlepsze jest poszerzenie pleców
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy potrzebujemy aminokwasów BCAA do swoich treningów?

Następny temat

IHS Test nr 5 :Z High KIck 2.0 zwiekszamy intensywność treningu- sylwetka kulturystyczna

WHEY premium