SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BSN - Whey DNA

temat działu:

Bsn

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9925

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391





Opis

- PREMIERA SERII DNA!!!
- Wspomaga budowę beztłuszczowej masy ciała
- Wspomaga regenerację i siłę mięśni
- 24g białka na porcję

Whey DNA jest uniwersalnym białkiem w formie proszku, który zawiera 100% źródeł biała serwatki i zapewnia 24 gramy białka budującego mięśnie w jednej porcji. Białko serwatki jest całkowitym źródłem białka zapewniającym wszystkie aminokwasy egzogenne niezbędne do wsparcia regeneracji mięśniowej i napraw po intensywnym treningu. Whey DNA nie tylko pomoże w uzupełnieniu dziennej ilości białka potrzebnego dla organizmu, ale również pozwoli Ci czerpać korzyści z każdego treningu. Dodatkowo, przy jedynie 120-130 kalorii na porcję, możesz bezpiecznie przygotowywać shake'a kiedy tylko tego potrzebujesz.

Wartości odżywcze mogą się różnić od siebie ze względu na smaki.





Zalecane dawkowanie

Wymieszaj jedna miarkę (ok 34g) z 250ml wody.

Informacja o alergenach: Zawiera mleko i soję (lecytynę).

Dawkowanie: U zdrowych dorosłych- przyjmować dawkę białka zapewniającą dzienne zapotrzebowanie na białko, przy połączeniu z wysokobiałkowymi produktami i białkowymi suplementami przez cały dzień jako część zrównoważonej diety i programu ćwiczeń.

Trzymać w suchym chłodnym miejscu. Dołączona miarka, może przemieścić się na dół opakowania w czasie transportu.





Wartości odżywcze

Porcja ok34g
Ilość porcji w opakowaniu 55
Opakowanie 1870g
SKŁADNIKI AKTYWNE Whey DNA
Zawartość jednej porcji zaw: % ZDS
Wartość energetyczna: 134 kcal 7%
Tłuszcz 2,3 g 3%
- w tym nasycone 0,8 g 4%
Węglowodany 4,0 g 2%
- w tym cukier 3,3 g 4%
Błonnik 0,3 g
Białko 24 g 48%
Sól 0,22 g 3%

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 745 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10487
Smak Milk Chocolate pyszny nie za słodki w sam raz smakuje coś ala czekolada milka
Smak Vanilia Cream choc za vanilią nie przepadam to akurat ta była zjadliwa , chyba najlepsza vaniliowę białko jakie do tej pory piłem
Polecam ten produkt jak najbardziej
Rozpuszczalność 10/10 3machnięcia shakerem i białko rozpuszczone ( nie trzeba zakładać nawet sitka) i co najważniejsze białko się nie pieni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26388
Bardzo dobra rozpuszczalność, brak piany, konsystencja gęstsza, oba smaki nieprzesłodzone, delikatne.
Czekoladowy smak mi nie podszedł, za mało wyrazisty, mdłe kakao.
Waniliowy bardzo dobry, delikatny smak, bardzo przypomina w konsystencji jak i smaku budyń.
Z obu smaków zdecydowanie polecam wanilię, czekolada z innych firm lepsza.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
48g wymiesane z 400ml wody, jestem po treningu i rozpoczynam ladowanie weglami wiec zrobilem sobie porcje na cala noc:)


Zapach prochu-swoisty dla czekolady mlecznej, zdecydowanie przypomina ten sam zapach gdy otwieramy czekolade
Rozpuszczalność- 10/10 nie ma do czego sie przyczepić, jutro sprobuje tylko wymieszać lyzeczka

Konsystencja-dla mnie bialko nie wyglada na geste, jest ok, ani nie wodnite, ani geste
Smak-9/10 przyzwyczajony jestem do bardzo slodkich odzywek, stad moze nieco smak malo wyrazny, jednak pije sie ze smakiem
Ogolne-9/10 zdecydowanie bialko ok, polecam z czystym sumieniem


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2015-06-25 22:20:44
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
2 porcje wypite na raz (rozmieszane w okolo 400ml wody) - smak mleczna czekolada.
Jestem fanem odżywek o smaku czekoladowym, mniej o smaku 'mlecznej' czekolady -ale ten mnie bardzo miło zaskoczył.
Intensywny i ciekawy- może dlatego, że sypnąłem dwie porcje na raz ale tak akurat było mi potrzebne ;)
Rozpuszczalnosc 10/10 - dwa mocne ruchy shakerem
Piany - BRAK
Smak 10/10

Jestem bardzo zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 466 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29554
Czekolada na wodzie 200ml.
Rozpuszczalność 10/10, kilka machnięć shakerem i zero grudek i piany.
Smak 10, nieprzesłodzony, lekko kakaowy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4360
Wczoraj wypiłem smak mleczna czekolada z mlekiem
Rozpuszczalność 10/10 bardzo dobra praktycznie zero piany
Smak 10/10



Zmieniony przez - Men'sAesthetics20 w dniu 2015-06-26 17:04:24

Zmieniony przez - Men'sAesthetics20 w dniu 2015-06-26 17:05:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Ja również wrzuciłem od razu do szejkera dwie porcje mlecznej czekolady. Odnośnie rozpuszczalności nie mam żadnych zastrzeżeń 10/10 natomiast jeżeli chodzi o smak troszkę się zawiodłem liczyłem na coś bardziej intensywnego w smaku. Tak naprawdę czekoladę poczułem z ostatnim duszkiem, spowodowane jest to pewnie tym, że białko nie jest przesłodzone i dlatego takie mogą być odczucia. Suma sumarum jestem zadowolony i na pewno powrócę ;] Co do piany to również u mnie nie było żadnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
smak czekoladowy
dwie saszetki odrazu do szejkera z 350ml mleka ;)
smak- 10/10 jestem fanem bialek czekoladowych :)
rozpuszczalnosc 9/10 idealnie, zostalo delikatnie ale to przez chlodne mleko pewnie

czekolada jak dla mnie wzor, nie przeslodzona, taka jak powinna byc :)


smak waniliowy:

dwie saszety odrazu z 350ml wody :)
smak- 7/10. smaczne,ale za wanilia srednio przepedam i dlatego taka ocena.

rozpuszczalnosc w wodzie 10/10 :)
1

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 466 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29554
Wanilia na wodzie 200ml.
Rozpuszczalność 10/10, kilka machnięć shakerem i zero grudek i piany.
Smak przyjemny chociaż nie jestem smakoszem wanilii 8/10.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
smak waniliowy 2 porcje z mlekiem:
Konsystencja dosc gesta w 400ml mleka
Smak 8/10 zdecydowanie wole czekolade
Rozpuszczalnosc 10/10
Ogolnie 8/10

produkt bardzo fajnie wypada smakowo, zwlaszcza schlodzony

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4883
Produkt bardzo dobrej jakości,dobrze się rozpuszcza nie zostają grudki ani nie ma żadnej piany. Smak vanilia jak i czekolada bardzo dobre,choć mój faworyt to czekolada. Produkt jak najbardziej polecam.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BSN - Glutamine DNA

Następny temat

BSN - BCAA DNA

WHEY premium