SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BSN - Mariusz Przybyła - droga do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 91818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Z forum się zawinalem z konkretnego powodu nie będę pisał dokładnie, część osób wie, albo się domysli pewnie teraz w tym dziale na pewno będę na stałe i zacznę pisać częściej. Ostatnio ze względu na starty, nie było czasu i mocy na częste i dokładne wpisy

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
MASA, dieta:

Dietę będę wstawiał prawie codziennie, bo każdego dnia posiłki będą inne. Dogadałem się z jedną z firm cateringowych i trochę ten etap robienia masy będę miał umilony i urozmaicony

Pierwsze 4 posiłki to będzie catering, głównie białko + węgle, jakieś twarogi z chlebem razowym albo z plackiem, mięsa w różnych wydaniach, wołowina, kurak, indyk z ryzem, makaronem itd. Sam dokładnie nie wiem, będę wstawiał
Do pierwszego posiłku będę dopijał jeszcze płatki z białkiem. Na ostatni poleci placek owsiany z białkami jaj i Synthą. Po treningu True Mass + whey. Niżej schemat taki mniej więcej. Wiadomo, że jak będę miał na coś ochotę to sobie dojem ;p

1) Catering + szejk (100g płatków +30g Wheya)
2) Catering
3) Catering
No - XPlode, kreatyna
TRENING + CARDIO (15min)
4) True mass BSN (100g) + Whey BSN (40g)
5) Catering
6) Placek (100g płatków + 10 białek jaj + 30g Synthy)

Cardio cały czas podkręcane. Treningi będę robił już na większym luzie. Jak będę miał ochotę to zrobię, jak nie będzie siły i ochoty to robię wolne. Nie będę sobie narzucał schematów, bo organizm musi odpocząć po sezonie.

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9893
Jak wy się dogadujecie z tymi cateringami to ja nie wiem :D we Wrocku chyba ciężko o takie coś a nie ukrywam jakby była opcja skorzystalbym bardzo chętnie :D odnośnie schematów treningowych to uważam że schemat jest dobry dla początkujących. U mnie najlepiej sprawdza się brak schematu tak samo pod kątem dni treningowych i partii oraz samych ćwiczeń. Wiadomo że jest jedno czy dwa bazowe ale reszta to już od widzimisię :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Catering super sprawa Bardzo fajnie się trzyma dietę. Dokupuję sobie do tego jeden posiłek taki jak mam ochotę np. wątróbkę z ziemniakami, czy jakiegoś chińskiego kuraka z ryżem Nie trzymam sztywno, ale staram się przestrzegać pewnych założeń i nie jeść 5 razy dziennie lodów Waga i tak idzie strasznie szybko. Obecnie tydzień po zawodach jest 95kg (+11kg od ważenia w Kunicach).
Nie obcinam jednak kalorii, lecę tak dalej, zobaczymy co z tego wyjdzie Zawsze po zawodach robiłem roztrenowania, to moja pierwsza taka masa po sezonie, liczę, że progres będzie konkretny.. oby

Fotka z wczoraj

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
nabicie konkretne, bary jak głowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21415 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869172
Mario to plus minus ile kcal Ci wychodzi teraz i jakie makro? Nie wiem jak Wy tyle kg nabijacie, ja od razu wskoczyłem na 700g węgli, podjadam syf, a waga od MP +8kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Sam nie wiem jak, jakoś tak wchodzi Nigdy tak nie robiłem, może to jest metoda na konkretny progres
Teraz wychodzi ze 4500 kcal, ale nie wiem dokładnie, dojadam na co mam ochotę. Tłuszczu nie jest za wiele. Większość to węgle i białko. Żarcie w 80% pełnowartościowe. Dorzucam oczywiście jakieś sosy itd., trochę słodyczy też, ale nie jem za wiele syfu. Na pewno dużo mniej niż w poprzednich latach po sezonie. Waga już teraz jest taka jaką miałem z końcem zeszłorocznej masy

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21415 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869172
No to u mnie identycznie, 4500kcal, z czego 725g węgli i 80g tłuszczy + to co dojem A u mnie do wagi ze szczytu masy jeszcze daleeeko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

gienus12 - mass and strenght

WHEY premium