SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BSN - Mariusz Przybyła - droga do MP 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21497 Napisanych postów 30755 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869962
Haha dokładnie
Szkoda że taka słaba obsada, bo właściwie już po nazwiskach można było przewidzieć miejsca. Ale forma jak zwykle klasa, gratulacje Mario
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Brawo:)

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
Nooo, pokaźny sezon , gratuluje i pozdrawiam. Tobie wiecej na klacie i old school w nowym wydaniu, pięknie. Tasiemski 5 kg poleciał od MP

mały krępy, niewywrotny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522633
gratulacje - godne zakończenie sezonu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
No jesteś na ustach wielu osób na siłowniach, twierdzenia że masz bardzo fajną taką nietypową sylwetkę, mega szeroki i mega wąska talia oczywiscie są trafne :) .
Wchodzę na siłkę i tylko słysze "widzieliście tego Mariusza Przybyłe? "


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-05-01 12:15:42

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Świetny sezon , progres widoczny gołym okiem , możesz być z siebie zadowolony Kibice sa na pewno , R.Tasiemskiego na pewno przebijałeś nogami , te jego jakieś takie dziwne są - chociaż górę ma przeokrutną, robi też mega wrażenie, gdyby te nogi były na tym samym poziomie to chyba materiał na MŚ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Hehe dzięki wszystkim z sezonu jestem bardzo zadowolony, ale wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia mam już plany odnośnie kolejnych startów, ale nie wcześniej niż za półtora roku. Od jutra będę tu wstawial relacje z robienia masy. Wczoraj dzwonił do mnie Andrzej Maszewski, jest opcja jakiś wspólnych pokazów z Andrzejem, wiec będę się starał mocno nie zalewać.

Gienus dzięki, to bardzo motywuje. Wczoraj jak poszedłem z moja dziewczyna zjeść to tez obcy ludzie zaczepiali nas na manufakturze, gratulowali, mówili, że śledzą postępy. To daje strasznego kopa do działania

Co do Rafała, to miał lepsza formę niż na Mp. Po Kielcach praktycznie nic nie zjadł. Teraz robił inne ładowanie, mówił mi wszystko co i jak. Jadł dużo więcej niż przed MP, Czuł się suchszy i bardziej nabity, ale waga spadała mimo to. Widać było, że już jest totalnie wymeczony , zresztą redukowal od listopada.

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21497 Napisanych postów 30755 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869962
Fajnie że będziesz dalej prowadziĺ dziennik, bo do tej pory przeważ ie zaraz po zawodach się zawijałeś, i z masy nie można było nic podpatrzeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
na FB Mariusz często wstawiał jakieś aktualizacje sylwetki i pisał co je :)

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dwa nowe odcinki z Tadeuszem Sowińskim

Następny temat

SFD - Marta Kwiatkowska

WHEY premium