SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BREAST SHAPER Stymulacja Biustu Podnosi i ujedrnia ?!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9281

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 270
Hej dziewczyny. Chcialabym zakupic taki sprzecik. Ma ktos z Was z tym dswiadczenie? Prosze pomozcie. Przeszperalam Internet, ale nie ma nic na temat wyowiedzi dotyczacych tego urzadzenia. Moze ktoras z Was stosuje/stosowala, albo cos slyszala? ??? Pomozcie, dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piersi podnosi się treningami siłowymi. Nie wiem jak wygląda to coś i nie chcę wiedzieć. Ale to na bank ściema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 270
Hmm... Wlasnie czytalam na stronie sportowej o tych urzadzeniach. I sa one skuteczne. Tylko nie bylo nic na temat takiego urzadzenia na piersi. Szukam wlasnie jakiejs kobitki ktora posiada takie cacko... Albo moze ktoras z Waszych dziewczyn/ babc/ mam posiada ten sprzecik. aha, to jest po prostu elektrostymulator..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Masowanie pomaga

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
czyli pic na wode, jak wszystkie stymulatory dla leżących na kanapie, wpyerdalających czipsy i myślących, że jak założą takie coś, to osiągną piękne mieśnie bez ćwiczeń

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 270
aha, ja mam 160cm , waze 57 kg, mam duzy biust. Jem zdrowo, biegam po 30min dziennie (choc teraz rzadziej bo wiadomo zima), jezdze na rowerku stacjonarnym i troszke cwicze, aha uwielbiam lazikowanie. Chipsow i innych gowien nie jadam. Uwielbiam zdrowy tryb zycia. Jesli chodzi o to ze elektrostymulatory to pic na wode-hmm... czytalam na stronie dla sportowcow i dzielaja.. W przyszlym tyg. ide do entrum rehabilitacyjnego, tam sie zapytam. Szkoda ze teraz nikt nie pomoze..Pozdro.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Szkoda ze teraz nikt nie pomoze
ale o co chodzi? 3 osoby Ci powiedziały, że to ściema dla tych, co mają kasy za dużo i wierzą w takie rzeczy.


czytalam na stronie dla sportowcow i dzielaja
im też płacą za reklame

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Wzmocnij mięśnie trzymające biust. Ja ze swoim nie mam problemów

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ach... Gdyby było to takie proste Chirurdzy plastyczni poszliby z torbami, a i siłownie straciłyby na popularności

mestena, zapamiętaj sobie: KAŻDE urządzenie, opiewane przez producenta jako działające i dające efekty BEZ WYSIŁKU jest o kant d.py roztrzaść.

Musisz uświadomić sobie, że poprawa sylwetki wymaga przede wszystkim wysiłku fizycznego (= TRENING) i odpowiedniej diety, a co się z tym wiąże:
1. Cierpliwości
2. Wytrwałości
3. Dyscypliny
4. Czasu

Lub też: zasobnego portfela (=chirurgii plastycznej)

I nie, nie używamy takich szajsów, kobiety w naszych rodzinach też nie, bo skutecznie dbamy o ich uświadamianie

czytalam na stronie dla sportowcow i dzielaja..
Zwracam Twoją uwagę na fakt, że piszesz na największym forum sportowym w Polsce

BTW, mam 30 lat, 154cm wzrostu, ważę (o zgrozo!) ok. 53.5kg, byłam w ciąży, wykarmiłam piersią dziecko, dużo schudłam, a piersi mam takie, że część ubrań noszę do krawcowej do przeszycia, bo są biust mam podniesiony jak u nastolatki

No ale ja w bajki nie wierzę, tylko na siłowni zapyerdalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 270
Oki, dziekuje za odpowiedzi. Oczywiscie nie mialam na mysli tu ze ta zabawka ma odwalic za mnie cala robote. Bo nie naleze do osob,ktore siedza na sofie, zajadaja sie chipsami i ogladaja tv-podlaczaja jakies urzadzonko i mysla, ze tak jak zapewnia producent-piekne cialo bez wysilku. To nie tak, ja cwicze i mam zdrowa diete :). To mialoby tylko wspomagac. Czytalam ze babki chodza do kosmetyczek wlasnie na taka elektrostymulacje by pomoglam, np. spalic czesc tk. tluszczowej,czy wymodelowac sylwetke. Ale oczywiscie wsyztsko polaczone z ruchem, cwiczeniami i dieta i dziewczyny pisza ze efekty sa. Postanowilam ze osobiscie bede chciala sie o tym przekonac i w przyszlym tyg. ide do Centrum rehabilitacji, gdzie maja wlasnie takie urzadzenia elektrosytmulujace i tam pogadam z pania terapeutka o tym. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bez urazy: pyerdolenie

Ubytek tkanki tłuszczowej uzyskuje się za pomocą ujemnego bilansu kalorycznego, a ten z kolei wprowadzamy poprzez dietę oraz wysiłek fizyczny. Więc powiedz mi, jakim cudem takie pikanie prądem o znikomym natężeniu może spalić tkankę tłuszczową?

Jedyny powód dla którego może być widoczna poprawa (podkreślam: może) to pobudzenie krążenia obwodowego, przede wszystkim w udach, biodrach i pośladkach, a tym samym "ściągnięcie" zalegającej tam limfy (przede wszystkim u kobiet o budowie typu gruszka, które mają tendencje do zatrzymywania wody w tych rejonach). Efekt jest tymczasowy, a równie dobrze można go osiągnąć za pomocą masaży określanych jako drenaż limfatyczny.

Pamiętaj o tym, że jeśli skóra na piersiach jest naciągnięta, czyt. piersi są obwisłe, na ich podniesienie nie pomoże nic innego, jak tylko chirurgia plastyczna. I bynajmniej nie chodzi tutaj o wszczepienie implantów, a plastykę piersi (tzw. mastopeksja), która polega na usunięciu nadmiaru skóry, a następnie korekcję położenia brodawek sutkowych oraz, na życzenie pacjentki dodatkowo wszczepienie implantów (ale to juz po plastyce). Mastopekcja ma to do siebie, że wiąże się z dużymi i widocznym bliznami (http://server.activeweb.pl/images/piers1.jpg)

Wszczepienie implantów w obwisłe piersi nie poprawi ich kształtu, a sprawi jedynie, że będą większe i... obwisłe. Tyle w temacie z medycznego punktu widzenia.

I nie spodziewaj się, że usłyszysz negatywną opinię nt. tego ustrojstwa od rehabilitanta, czy z kim tam chcesz rozmawiać. W końcu ich celem jest przyciąganie klientów celem sprzedania im usługi. Jak się domyślam, za chorendalną cenę

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-01-15 08:24:55
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

stella0307 / Redukcja

Następny temat

[ART]Otręby- a dlaczego nie?

WHEY premium