SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BRAK LIBIDO - POMOC PRZY PCT BADANIA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 735
Witam, jestem po cyklu

Meta
Tren
Prop

Bold

Z powodu bardzo dużych bólów bebechów cykl musiałem zakończyć wczesniej, trwał ok. 6 tygodni.
Na odblok zjadłem 10 tab cloma gdyż myślałem że po tak krótkim cyklu więcej nie będzie potrzebne. Później zjadłem jeszcze ok 20 tab nolvy. Myślałem że powodem braku libido i braku "pompki" jest podwyższona prolaktyna. Zjadłem ok 15 tab bromergonu. Poniżej załączam wyniki badań, niech ktoś kto się zna powie mi co jest powodem,czy jestem nadala zablokowany czy co? I czy estradiol nie jest przyczyną ?







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
holdek
a co jeśli bym teraz wszedł na cykl z propem? Może to pogorszyć mój stan? Czy później właśnie łatwiej będzie mi zrobić PCT?

Nie kombinuj.Jestes odblokowany.KruQ juz tu prawie wszystko powiedział.Obniz E2 do poziomu 20--25 pg/ml i bedzie gralo.Zaden prowiron.Ja bym jedynie zmniejszył dawki tego ari.Nie ma co przeginac jesli nie bijesz nic.Daj po pól tabletki dziennie na noc i po trezch dniach powinienes obudzic sie z erekcja Wtedy zbadaj całkowity testosteron i estradiol.Jesli beda w normie odstaw ari.Zbyt du zo ari==zbyt niski estradiol===padniete SHBG ===wacek wisiorek Ostroznie i inhibitorami. juz zes prolaktyne zdemolował.KruQ dobrze Ci gada.Zdrowia.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
a gdzie masz poziom wolnego testosteronu? bo to on raczej jest wyznacznikiem czy udało ci sie dobrze odblokowac i czy poziom produkcji własnego testosteronu wrócił do normy i jest odpowiedzialny za libido

Zmieniony przez - Shaki27 w dniu 2013-12-07 18:06:07

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 735
Nie zrobiłem,myślałem że wystarczy po prostu zrobić testosteron. Zrobię w najbliższym czasie. A estradiol jest w porządku? I czy jeśli poziom testosteronu wolnego będzie niski to czy podniosę go np. Provironem? Czy muszę od nowa jeść clomid??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Cykl bez sensu , odblok bez sensu , jedyny sens to zablokowanie się.
odnośnie środków które brałeś chcesz po trenbolonie i innych saa odblokować się 10 tabletkami clomidu bez hcg, nie tylko libido będzie do dupy ale samopoczucie, to nie meta solo.

Moja propozycja zrób lajtowy cykl na propie przez 6-8 tygodni 50-75 eod i zrób mocy pct hcg przez 15 dni 5 razy 1000j ed potem 500j przez 10dni do tego prop symbolicznie 30mg-50mg eod z rana do pct clomid przez 28dni nolva przez 30dni i być może proviron lub undestor będzie potrzebny/
Zbadaj też poziom prolaktyny być może będziesz potrzebował inhibitror prolaktyny.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 735
Z powodu bardzo dużych bólów bebechów cykl musiałem zakończyć wczesniej, trwał ok. 6 tygodni.

HCG przyjąłem 10000 jednostek. Nie mam zamiaru wchodzić na cykl z wyżej wymienionego powodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Kiedy był ostatni strzał HCG?

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 735
ok 2 tygodni temu. Przyjąłem 10000 jednostek. Jajka w porządku - nie przykurczone ani nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
A ten clom i nolva kiedy leciały?

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 735
wnc1964 - chyba nie przeczytałeś dokładnie :) Prolaktyna poniżej normy co widać po badaniach, bromergon skończyłem niedawno jeść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 735
Po cyklu leciał pierw clom 10 tab.. następnie nolva.. pozniej gdy stwierdziłem że coś jest nie tak przybiłem HCG. Wiem że powinno być pierw ale cóż zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
LH masz bardzo wysoko no i przekłada się też na poziom testa w górnej granicy.
Jedyne co tu może jeszcze zaburzać równowagę to estradiol, więc można spróbować go zbić.
Ewentualnie możesz zrobić jeszcze badanie SHGB, bo jego wysoki poziom dezaktywuje hormony.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCG do cyklu jak gdzie i kiedy :)

Następny temat

Badania na testosteron fatalne dla 19 latka

WHEY premium