SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BRAK LIBIDO PO DLUGIM CIEZKIM CYKLU

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26
Witam

Wydaje mi sie ze z libido i odblokiem musze zalozyc osobny temat bo kazdy bierze co innego i inaczej :) szukalem, czytalem, znalazlem tylko jakie badania musze zrobic, a więc

jak w temacie mam brak libido po cyklu i to juz trwa 2 miesiace zaczelo sie delikatnie potem mocniej a teraz brak, wogole mi sie nie chce i bandyta nie chce stac, jutro robie badania na test,estro,prl,kortyzol,shgbg,lh,fsh i wrzuce je tutaj, jesli ktos moze prosze o pomoc co zapodac na to :)
cykl zlozony byl z: Trenbolon Enathan Testosteron Propionat Testosteron Cypionat Testosteron Enathan Deca Boldenon i meta, trwal ponad 6 miesiecy a na odblok polecialem: hcg 1000j e2d poszlo 15000j w trakcie hcg po 6 injekcji zazucilem razem nolvadex 1ed(30tabsow) i clomid 6(pierwszy dzien) 2ed (10dni) i 1ed (14 dni)

prosze obserwowac temat (kto sie zna) potrzebuje szybkiej pomocy bo niedlugo wyjezdzam z PL do pracy a tam nie mam dostepu do srodkow ;)

Pozdrawiam wszytskich !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
Rozpisz wyraznie cykl, co, kiedy i w jakiej ilosci lecialo

Czekamy na wyniki badan

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
no kolego jak po takim mixie brandzlujesz się 1000j hcg i w sumie tylko 15000j to się nie dziw. Ale najpierw badania. Teraz nie ma co się rozpisywać ale hcg o wiele, wiele za mało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
JW, rozeszlo sie po kosciach to HCG prawdopodobnie. Beda badania bedziemy radzic :D

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Nie ma co załowac sobie HCG, często endokrynolodzy rozpisują mezczyzna 5000iu co 2 dzień przez dłuższy okres czasu, dawki 1000iu HCG co jakiś czas można uznac za profilaktykę, a nie za "rozwiązanie" powstałego problemu po cyklu blokady jąder, dla mnie min to 2000iu co 2 dzień dla koksowników aby w ogole liczyc się z jakimkolwiek efektem pozytywnym.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18456 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205574
Clomidu to sobie w pierwszy dzien nie pozalowales a HCG tak jak Marcel napisal pojedyncza dawka to 2500 jm

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
Panowie ja po długiej bombie biłem 2xw tyg po 5000j przez 4 tyg, a nie miałem takich problemów jak kolega wyżej. Także myslę że w jego przypadku też będzie właśnie taka konieczność. Ciekawy jestem badań, czy w ogóle przysadka pracuje bo jaja wiadomo że blok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Tu piszecie o dawkach 40tys hcg w ciagu miesiaca a czemu radzicie w innych tematach po rocznych bombach 15-20tys. I to moderatorzy a nie ktos nieznany
1

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
moderatorzy z reguly bija HCG w ciagu cyklu no i oczywiscie ci rozgarnieci, wiec pod koniec nie maja nie wiadomo jakich problemow, przybijaja 15000/20000 kola czy mostuja i jest git. Dlatego pewnie tak zalecaja, z tego co sledze to wynika, tutaj chlop stronil od hcg. No i tez niekturzy bardziej doswiadczeni i spozy goscie jak przycisna te 2500 po swoim cyklu to ich to polaskocze po jajkach tylko, wiec pewnie Azazel tak ma, musi udezyc w jaderka mocniej zeby zagraly. Doswiadczenie staz masa dlugosc cyklu srodki uzyte w cyklu masa rzeczy wplywa na to jak powiniene odblok wygladac :D i tez genetyka, jeden bije koks i si enie blokuje za mocno , drugiego jaja bola po pierwszym strzale tescia.

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Modertor tez człowiek i nie ma ludzi nieomylnych, roznica zdan to jak roznica charakterow, ja po swoich doświadczeniach z HCG które zaczynały się od 500iu d 5000iu w jednej dawce określam, najniższy skuteczny szczebel dawki na 2000-2500iu co 2-3 dni w przypadkach gdzie dochodzi do skurczenia się jąder. Sam obecnie stosuje cyklicznie dwie dawki po 5000iu z przerwa 4-5 dni będąc włączonym w system koksowania nieomalże 3 lata. Malo tego nie zauważam, niewrazliwosci na mniejsze dawki HCG 2000iu jednorazowo również by na mnie zadziałało i dało jakiś efekt, laduje 5000iu na raz z wygody, nie chce mi się dzielic i trzymać w lodowce, zwiększam tylko czas od podania kolejnej dawki.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
Jak zaczynalem przygode z koksem kazdy bil HCG 5000iu na raz co 5 dni, jajka pamietam po pierwszym moim PCT byly twarde jak kamienie. Po jakims czasie zaczely pojawiac sie opinie ze 5000 na raz to za duzo, zaczeto bic 500/1000 co dzien przez 2 tygodnie ( 15 dni ) i inne rozne wariacje sie pojawily. Niemniej, kazdy sposob jest prawidlowy, stymuluje jajka w mniejszy lub wiekszy sposob. Ale z mojego dosiwadczenia kazdy kolejny cykl jest wiekszy i dluzszy dochodza kolejne srodki, wiec, droga naturalnego progresu dawki HCG tez powinno sie moim zdaniem zwiekszac odrobine, albo przedluzac delikatnie okres stosowania.

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból jądra

Następny temat

Enan Deca wistrol Odblok

WHEY premium