SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BP Pharma Enanthate 250

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11872

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9590
Bil ktos z was? Jak opinie?










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 471 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13168
bardzo dobry towar

life is about challange.
started my way to bb competion.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
mowisz dobry ja bp pharme kiepsko wspominam

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 471 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13168
enan 500mg ew poziom test ponad 3x górna granica normy, teraz dokładnie nie pamiętam. deka bardzo dobra, prolaktyna podbita libido spadło, jedynie tren ace i wino na oleju kiepskie, reszta jak testo i nandro bdb
badań nie oszukasz

life is about challange.
started my way to bb competion.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
pokaz wiec badania ja uzywalem trena i testo tej firmy odczucia zadne nie tak jak na trenie

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 471 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13168
moge Ci pokazać estradiol na propie 100mg ed bp pharmy

life is about challange.
started my way to bb competion.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
nie musisz mi nic udowadniac ,nie zależy mi na tym jezeli dobra to dobrze namnie srodki te nie podzialaly ale under to under

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 471 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13168
i różne źródła, nikt nie powiedział, że nie latały fejki tego towaru

life is about challange.
started my way to bb competion.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
miałem to z Angli jakies 2lata temu wiec moze nic nie twierdze nic nei pimpuje ;) moja ocena jest na temat srodka po tym co moglem stwierdzic jak bralem

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
syrop16666 padaka, szukaj czegokolwiek innego

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
jak widze nie tylko moja to opinia:)

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

inhibitory aromatazy ( Arimidex i Aromek )

Następny temat

GHRP-6 różnice

WHEY premium