SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BOSTER + AI + BLOKER

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 601
Siema,
Do tych bardziej doświadczonych. Składam zestaw jak w temacie, mam już :
Hi Tec - Black Devil Skład :
DAA (kwas D-Asparaginowy) 3000mg
Ekstrakt z korzenia Maca 1200mg
Ekstrakt Tribulus Terresis (Buzdyganek ziemny)1000mg
Ekstrakt Fenugreek (Kozieradki pospolitej) standaryzowany na zawartość 50% saponin 800mg

ZMA 500mg
Ginseng + herbal combo 1kap
Żeń-szeń koreański 200mg
Żeń-szeń amerykański 150mg
Ashwaganda 250mg
Kurkuma 100mg
Piperyna 4,75mg


Chcę kupić :
Rhodiola Rosea Extrakt 500mg 3% standaryzacji
Forskolin Coleus Forskohlii Extrakt 400 mg 20% standaryzacji
Camellia sinensis 50% standaryzacji

Czy warto :
6bromo/ATD
Pyłek sosnowy
Indol-3-Carbinol
Diindolylmethane
Piperyna
Agnus-Castus
Phosphatidylserine - Tu jest problem bo z tego co się orientowałem to dostępne są tylko te z myprotein.

Nie stosuję żadnych bosterów, zawsze wydawało mi się ze to strata kasy.
Największy problem mam z wyobrem AI, myślałem nad 6 bromo lub ATD - pytanie teraz jaka obecnie firma ?
Jakie dawki proponujecie ?


Zmieniony przez - DAN93. w dniu 2017-05-19 20:15:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 601
Ja generalnie mam taka tendencje od kiedy pamietam. Dopiero jak zejdę z bf do 7 procent to jest lepiej. Ostatnio jak zredukowalem do Ok 7 procent gdzie mailem żyły na brzuchu to dalej mialem wrażenie ze sporo wody siedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
W jakim celu te combo ?
Wypełnij ankiete działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 601
flex1976
W jakim celu te combo ?
Wypełnij ankiete działu



1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała , obecnie BF około 10%
2) wiek - 24
3) waga/wzrost - 86/186
4) staż treningowy - wiele lat, z przerwami zdrowotnymi.
5) cel cyklu - redukcja,
6) stosowane już wcześniej suplementy - dużo
7) stosowane wcześniej spalacze - też obecnie nie używam, miałem problem z tachykardią. Obecnie od paru lat spokój, jednak nie ryzykuję.
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
9) ilość dni wolnych od kreatyny 0
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) - schodzę obecnie z kcal, DT 180/200B,75T,200W DNT 180/200B,75T,50W, za tydzień 150W. Docelowo planuję wejść na swoją wersję UD.
11)przewidziane finanse na cykl - bez znaczenia
12) uwagi i sugestie

Cel - generalnie już zaczynam wchodzić w typowa redukcje, przez ostatnie tygodnie zbijałem kalorie. Chce oszczędzić mięcho i spalić ten brzuch typowo kortyzolowy. Drugi ważny punkt jest taki że miałem wycinaną ginekomastię i było zaj**iście po operacji, teraz widzę ze sutki zaczynają wygladać jakbym miał lipo. W tym tygodniu idę zrobić badania testo, estro i kortyzol. Tutaj gdzie mieszkam badania kosztują majątek więc raczej zrezygnuję z prolaktyny.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 601
Nie wiem, zawsze sceptycznie podchodziłem do produkty którym jest DAA. Po badaniach który przeczytałem na jego temat raczej średnie ma działanie jako pojedyncza substancja. Nie wiem jak działa w typowych zestawach. Dlatego zastanawia mnie przestestowania go ale w powyższym zestawie. Jak ktoś ma inną opinie na temat DAA to chętnie usłyszę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
to zrezygnuj z DAA tym bardziej, jak nie chcesz badac prolki, dla bezpieczenstwa,
w sumie DAA bym wywalil calkowicie.

zbadaj najpierw hormony, wtedy bedzie mozna dobrac srodki, bo bledem bedzie zbijanie estro, czy kortyzolu, jezlei bedzie on w normie, wbrew pozorom mozesz pogorszyc jeszcze wyglad sylwetki, a ekstremalnie niskie poziomy estro, probli czy kortyzolu osiaga sie tylko na pewien krotki okres przedstartowy, co ma swoje pewne uzasadnienie, wykonywnaie tego typu zaboegów, na chwile racezj nie mma sensu ot tak?
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 601
Jasne, masz racje za wcześnie napisałem ten temat.

W zupełności się z Tobą zgadzam. Nie chce ekstremalnie zbić poziomy hormonów bo nie jestem pro, jednak od zawsze miałem problem z kortyzolem i wiem już teraz że będę go miał w górnej granicy normy lub podwyższony. Od kiedy pamiętam zawszę tak było, a robiłem dużo tych badań. Dodatkowo chciałbym w tym roku się wyciąć jak sprzed 2 lat gdzię BF 6/7% tylko miecha dużo wtedy poleciało.

Najbardziej interesuję mnie temat AI, jak mówiłem jestem po wycięciu gino (jakbyś pytał to od dojrzewania, na szczęście już po). Było wszystko dobrze do momentu, ostatnio zaczyna mi tam pochodzić tłuszcz i wygląda jak lipo więc muszę reagować w miarę szybo, a celuję że problemem jest estro.

Właśnie z tym DAA jest taki problem że dostałem tego Black Devil'a w gratisie i szkoda mi go wyrzucać ale chyba tak zrobię bo badania które czytałem były mocno negatywne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
jak pojawia sie lipo, to bardziej bym zbadal prolke, niz estro typowo.
jednak przydalby sie komplet, estro, prolka, progesteron
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Najpierw zrób badania a potem będziesz myślał . W innym wypadku tak jak napisał Tomek , efekt moze być wręcz odwrotny .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 601
TomQ-MAG
jak pojawia sie lipo, to bardziej bym zbadal prolke, niz estro typowo.
jednak przydalby sie komplet, estro, prolka, progesteron


W takim razie musiałbym z czegoś zrezygnować albo z testo albo z kortyzolu. Bo wszystkie badania będę mnie kosztować majątek, nie mieszkam w PL i tutaj mają ceny z kosmosu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
testa odpusc
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 601
Podbijam,
Właśnie w piątek dostałem wyniki badan. Zrobiłem cały pakiet, w nawiasie zapisałem normy
Estradiol 16,2 (<39,8)
Progestron 0,23 (0,27 - 0,90)
Testosteron 2,68 (1,65 - 7,53)
Prolaktyna 6,8 (2,1 - 17,7)
Kortyzol 7,76 (3,09 - 16,66)

Wychodzi na to że progesteronu jest za mało, no i testosteron w dolej granicy. Lekarz polecił mi poczytanie o Pochrzyn włochaty, tylko pierwszy raz o nim słyszę. Jakieś propozycje ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co wybrac ?

Następny temat

[Preview] Przewodnik Suplementacji Treningowe: Fat Burnery - pytania i opinie

WHEY premium