SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BOL BARKU :-(((((

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam,
moje problemy z barkiem zaczely sie ok pol roq temu. przy okolo 10-15 pompce, zaczynalo sie klucie w barku... co nie pozwalalo na kontynuacje cwiczenia. potem mialem to samo przy robieniu rozpietek na maszynie siedzac. co dziwne przy wyciskaniu sztangi nawet przy max obciazeniu nic mnie nie bolalo... tak samo przy cwiczenia na ramiona. pomysalem ze przydalaby sie jakas przerwa.. moze bol minie i tak zrobilem... ostatio bylem u kumpla i trocha pocwiczylem na jego worku treningowym, bol powrocil :(( boli mnie teraz nawet jak czasem myje zeby albo ubieram bluze :( kupilem masc fastum zel i glukozamine olimpu. uzywam ja juz prawie mieciac, praktycznie bez rezulatatow.
postanowilem isc od lekarza :) bylem dzis, babka wszystko obejzala i stwierdzila:
"ze to cos takiego, ze nic mi nie jest ale boli"!!!! i zapisala 10 zabiegow elektrodami wrac z rehabilitacja. na dodatek stwierdzila ze mam cwiczyc -> jest to wskazane.


i teraz mam pytanie.... czy jej diagnoza napewno jest prawidlowa???? i czy mam cwiczyc??? chodzi mi o maly trenning silowy i wspinaczke..

pozdr uclep

UcleP
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
"ze to cos takiego, ze nic mi nie jest ale boli"!!!!
proponuje zebys poszedl do jeszcze jednego lekkarza, tak dla pewności

Pozdrawiam
kermit

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
słuchaj kermita
a tak ogólnie to czasami ciężko cokolwiek zdiagnozować...
jak masero wpadnie moze cos z punktu fizjoterapeutycznego poradzi
co do ruchu to moze jakiś basenik
do tego maści poprawiające mikrokrążenie , rozgrzewające

a co do bólu - to czy wziął sie znikąd ?


XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiec zaczelo sie od tego ze bolalo mnie tylko jak robilem wieksza ilosci pompek. nigdy wiecej. potem rowniez przy rozpietkach na maszynie i tyle. bolalo mnie pare dni i spowrotem bylo ok. a teraz jest juz troche gorzej.. :/ prz gwaltownych ruchach czasem mnie boli lub z niczego nawet :P

pozdr uclep

thx za wszystkie opowiedzi.

UcleP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
nie przeciążaj, ale ze tak powiem stosuj ruch
i na razie obserwuj
a ogolnie jak nei tak cos to do lekarza-chyba ze nei podpisał z NFZ ;(

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
1

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1550 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18932
UcleP:niechce cie straszyc ale miałem cos podobnego(tak wynika z twojego opisu bulu itp.)i musiałem zrobic prezrwe koło 7 miechów(!!!)
I to nie dało zbyt duzo, skonczyło sie na paru blokatach barku(czyt.bardzo nieprzyjemnych zastrzykach do barku z lekami znieczulajacymi itp.)Jednak po tym ból przeszedł i teraz wznowiłem treningi!

------------------------------------
RÓBCIE CO MACIE ROBIC BO NAWET NIE ZDAZYCIE ZAŁOWAC ZE TEGO NIE ZROBILISCIE

bunchet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3904
Jakies 3 tygodnie temu po cwiczeniach zaczał mi dokuczac bark(ciagle mi strzykał przez co sie meczył -bardzo wkurzajace) poszedlem po tym jeszcze na 2 treningi po czym postanowiłem isc do lekarza... no i hirurg po zobaczeniu zdjecia stwierdziła ze mam zwichniecie barq(troche dziwne zwarzywszy ze ten bark nie tyle mnie bolal co wymeczał), poszedle do ortopedy ten obaczył zdjecie i obadał mnie i stwierdził ze nic mi nie jest i to najzwyczajniejsze przemeczenie... i jak tu nie zgłupieć :/
Od wizyty u ortopedy mineły 2 tygodnie podczas ktorych nie ćwiczyłem i jest troche lepiej ale jednak dalej ten bark mi strzyka i mnie meczy :/ juz mnie to wkurza nie wiem co mam robic czy jeszcze wstrzymać sie z silownia czy zaczac juz cwiczyc ? Pliss help !!! aha i co mam robic zeby mi przeszło(jakie leki brac albo cos)

,,Gdy zgine narodzi sie legenda za którą pójdą następne pokolenia ''

Odi profanum vulgus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
szukaj i czytaj stare posty !!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3904
pisałem ci juz wczesniej cos w moim temacie ..wiec tobie za rade to dziekuje napisales co miales napisac panu juz podziekujemy

Odi profanum vulgus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3904
Przeczytaj tamte tematy i przeczytaj moj wtedy sie udzielaj bo mam wrazenie ze nawet tego nie zrobilas ...

Odi profanum vulgus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Termogeniki a WZW B

Następny temat

impulsywne drgania w klatce

WHEY premium