SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BJJ vs.KB,Box,TB

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc własnie mam dylemat:).Mowie kolega ze nic nietrenuje a trenuje od iedawna bjj iteraz tak, moi koledzy trenuja 2-uch box,4-ech kick boxing,i 1-en Thai boxing.Pytam was jak oceniacie moje szanse z tymi sytlami(niebiorac pod uwage ich wagi,wzrost i siłe)???Ostatnio w mojej szkole zaczepił mnie koles ktory trenuej z nimi Kicka zaczoł cos burzyc mowi ze da mi w ryj itd.obrazał mnie chwile az sie wkurzyłem i mowie zamknij morde, a on chcesz sie lac ja mowie rzeby sopadał odepchał mnie i sie zaczeło stanoł w gardzie a ja taki troche wydygany statołem normalnie on zeby sie popisac chciał mi z pół obrotu a ze był wysoki 1,80 pare miał długie konczyny dosyc wolno sie ruszał wszedłęm mu w noge na ktorej sie podpierał podciagnołem ja i sie wywali skoczyłęm na niegoi załozyłem mata leo po 3 min. mowił ze sie dusi zebym go puscił pusciłem go a on mnie udezył w buzie(ryjale popełnił blad bo zamias mnie kopac rzucił sie zamna na ziemiebył podparty tak nademna, oplatałem sie mu nogami wokuł brzucha i rabałem po ryju koles po min. ledwo widział na oczy teraz jak przecghodze obok niego korytarzem patrzy namnie jak na jakiegos bossa:).TYreaz pytanie: dam sobie rade z pozostałymi boxerami,kickboxerami itd.??Tylko szczeze teraz moja budowa (bez smiechu prosze161cm,48kg.Aha co zrobic zeby zwiekszyc mase??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ronowicz ja nie mówię że ktoś ma poziom zawodnika ufc tylko podałek konkretny przykład akcji do wykonania.A jak nie rozumiesz czytanego textu to już twój problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20618
Jak sprowadzisz kolesia do parteru to mu żadne kickboxy nie pomogą, także trenuj BJJ i się kolegami nie przejmuj. Z tamtym sobie poradziłeś - sam sobie udowodniłeś przewagę BJJ nad Kickboxem. Z innymi powinno być podobnie - do parteru i robisz z nimi co chcesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Robra rada - nie startuj przez najblizszy rok do Tajboxera. A jako ze (z tego co wdzie) walki koedukacyjne odbywaja sie na betonie to bedziesz mial ruska ruletke z tym sprowadzeniem.

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 426 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20149
Czy ja dobrze zrozumialem, ze trzymales goscia 3 minuty w mata leo, a on wtedy zaczal mowic, ze sie dusi? Bo jesli tak, to bierz sie do trenowania ale porzadnie

"I don't want knowledge, I want certainty" -- David Bowie

"I don't want knowledge, I want certainty" -- David Bowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh tak szybkich odpowiedzi sie niespodziewałem thx.Tak trzymałem go na oko 3 mkin ale ten czas szybko leci moze mi sie cos pomyliło:).Ronowicz troche niezrozumiełm co napisałes .I moze mi kots wytłumacztyc dlaczego mam nastartowac do taja?
THX FOR ALL!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
otoz dlatego iz taj nie jest zwyklym stylem uderzanym. Nie wnikajac w szcegoly mnogosci jego technik dodam ze tajowie swietnie sobie radza gdy probuje sie z nimi wejsc do kliczny a i sciecie do partery/polrzuty maja swietnie opanowane. Ogolnie rzecz biorac to kazdemu odradzam startowanie do tajow.

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiec twoim zdaniem loepiej trenowac taj niz bjj jezeli chodzi o skutecznosc???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ronowicz a czy trening bjj nieprzeszkodzi np. w treningu thai o na odwrut i czy thai boxing to to samo co Muay Thai?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
No to niezla ****a z tego kolesia skoro z gardy mu nawp*****lales. Nie sugeruj sie co oni trenuja a rob to co umiesz najlepiej. Jesli kolesie nie znaja parteru to musisz do niego dazyc np. poprzez klincz itp. Nie mozna powiedziec ze na pewno dasz im rade. Ale masz duze szanse.

On nie jest taki woli mięso niz buraki.
Wasz
czytelnik dzialu ...

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ronowicz czy ty jesteś jakiś stuknięty z tym startowaniem do taja?Gość co trenuje w polsce taja to nie żaden taj bo raz że u nas jest taj na niskim poziomie a dwa że prawdziwi tajowie trenują od dziecka więc przestań tu mówić o tym gościu jakby jakims tajem był.A co się tyczy zwarcia to napewno tajowie nie umieją bronić wejścia w nogi a i ich rzuty dla chwytacza napewno problemu by nie stanowiły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co myslicie o kopnieciach w kolano,udo,kostke moga słuzyc jako rozlusnienie akcji a puzniej szybki atak w nogi??Bo nieraz tak widziałem jak koelsie robili kopie w odwrotna strone kolana(tam gdzie sie zgina:D)koles prawie zekuca i wejscie w nogi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krótki wywiad z Gołotą

Następny temat

Bruce Lee - poezja i zdjęcia

WHEY premium