SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BJJ na przystanku autobusowym

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3183
Wczoraj korzystajac z okazji ze jestem w poblizu Gdanska (szkolenie z pracy) postanowilem wybrac sie na trening do Gdanska Wrzeszcz, siedze na przystanku autobusowym, po drugiej stronie ulicy idzie sobie 2 pijaczkow patrza w moja strone i nagle jeden krzyczy do mnie - co sie patrzysz, ja - bo mam oczy, to on do mnie podchodzi i z lapami to go baiana sprowadzilem na glebe pare razy go kopnalem po rekach bo sie zaslonil (a ze jestem pacyfista to przestalem) i mowie mu aby sie uspokoil to on znowu z lapami to rzut przez biodro za glowe i na dole kolanko na brzuchu i mowie mu ze jak sie nie uspokoii to albo mu polamie rece albo go udusze, drugi jego kompan nie wtracal sie i zaczal uspokaiac kolege. Za chwile byl juz spokoj i nikomu nic sie nie stalo, tylko kolana sobie poscieralem.
Pozdrawiam
Rafal
P.S. Na trening nie dotarlem bo przystanek na ktorym stalem byl na zadanie i autobus sie nie zatrzymal. (no coz ale namiastke treningu odbylem)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
:)

Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolejne zwycieztwo BJJ!!!
Zhu-zitsu!,zhu-zitsu!!,,zhu-zitsu!!,zhu-zitsu!!,,zhu-zitsu!!

ps.A czy to nie byli jacys taekwondocy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3183
Na zawodników taekwondo to nie wyglądali ale ten ktory sie nie mieszal mowil ze trenowal boks(ale w takim stanie to by mu napewno nie pomogl), nos faktycznie mial splaszczony ale po pijaku to sie wiele rzeczy mowi. Najlepsze bylo to ze koles wysmiewal tego drugiego ze rzucilem nim jak dzieckiem i zaczeli sie ciagac miedzy soba wiec musialem ich uspokaiac (takim jestem pacyfista)
P.S. A tak w ogole to mysleli ze jestem karateka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1216 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9521
no to trzeba bylo im powiedziec ze to BJJ, bo teraz idioci zapisz sie na karate
ja niedawno bilem sie z dwoma w partez, i jednego wzialem w trojkata a drugiego dusilem :)
BJJ rulllez!!

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
To trojkat to nie duszenie? :)

Pozdrawiam
M.
Pierwsze Polskie Radio Internetowe
http://www.e-stacja.pl
BJJ -studying the art, living the life, having the passion
GDYNIA

Moderator dzialu Prawo, Ekonomia i Gospodarka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1216 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9521
drugiego dusilem mataleo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jednemu zalozyles trojkata nogami a drugiemu mataleo normalne czy od przodu tzn.:ezechiela?Oni cie sprowadzili do parteru na poczatku czy ty jednego a drugi sie dolaczyl???

Opisz to bardziej ze tak powiem dokladnie

odkrywasz nowe sposoby walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1216 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9521
parter to byl odrazu, po kilku sekundach, i to tak nijako(nie ja ich sprowadzilem tylko jakos sie przwrocilismy razem czy jakos tak), ale odrazu jednego wziolem w garde(wiekszego) i jedna reka przeszkadzalem mu w uderzaniu mnie (lapalem ze szuje i trzymalem przy sobie), drugi wtedy praktycznie nie wiele mi robil (troche uderzal), bo mial do mnie slabe dojscie (pozatym jego druga reka tez trzymalem - jakotako). Po kilkunastu sekundach walki na chwile skupilem sie na jednym(wiekszym) i zalozylem trojkata(probowal wstawac, ale ja przekrecalem sie na bok-prostopadle do niego- i go odpychalem nogami przewracajac go spowrotem _wiecie o co chodzi?), a drugiego zlapalem dwoma rekami i przywarlem do siebie. Probowal sie wyrwac i jakos ustawil sie tak tylem, no i zalozylem duszenie.
-moze byc tak szczegolowo

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze byc Wrona.
Dlatego wlasnie czytam te fora.Dzieki takim ludziom jak Ty czy Boruta ktozy wynajduja niejako przez przypadek nowe metody walki wiem wiecej niz wiedzialem kiedys.Sog czy jak to sie tam nazywa dla ciebie.


wielu miszczow mowi jak juz cie przewroca na ulicy to koniec najlepiej sie polozyc na glebie i nic nie robic.to ze sie czegos nie zna to nieznaczy ze tego nie ma!

Jak w piosence Kazika:gdybym wiedzial to co wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1216 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9521
dzieki


pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o medytacje

Następny temat

Tyson bedzie walczyl ...

Wiecej