SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BJJ- treningi

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Witam. Mam pytanie. Czy przez treningi bjj jestem w stanie poprawić swoją siłę,sylwetkę,wydolność ? Kondycję widzę że mam coraz lepszą i jak patrzę w lustro wydaje mi się że robi mi się coraz lepsza rzeżba, może dlatego że kilogramy lecą w dół....

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136794
Pietrosiek253
Niby jak na treningu bjj ma zrobić dynamikę i siłę? Skoro na trening siły i dynamiki poświęca się po 1,5h, to ile trening z techniką i sparingami powinien trwać?


Jaki trening siły i dynamiki trwa 1,5 godz, na litość boską, co to, trójbój?

Sprinty i skoki to dynamika, siła to obwody na linie i z partnerem, kettle. Wykonanie ww to góra pół godziny. Jeśli nie ma tego na treningach na macie, można zrobić takie treningi obwodowe w domu/na siłce. W tematach zbiorczych z treningami króciutkich finisherów bardzo wiele rozpisanych, brać wybierać. EMOM ze wskakiwania na podwyższenie to też dynamika, czyż nie?
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
jak najbardziej tak.
mądrze przeprowadzony trening może skutkować profitami na wielu płaszczyznach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
to fajnie. cieszę się

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siłę - tak,
sylwetkę - w kuchni,
wydolność - tak.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
od dwóch m/cy trzymam dietę więc może dlatego sylwetka się poprawiła. Wydolność widzę że mam już dużo lepszą niż na początku a jeśli chodzi o siłę to trudno ocenić.

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
to też zależy jaką siłę chcesz zwiększyć. Od treningów BJJ na pewno nie będziesz wyciskać więcej w OHP czy na ławce.
1

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Niegocin
to też zależy jaką siłę chcesz zwiększyć. Od treningów BJJ na pewno nie będziesz wyciskać więcej w OHP czy na ławce.


a na cholerę to komu, przesadna masa mięśniowa czy sztuczna siła wypracowana poprzez nieprzydatne w życiu ćwiczenia typu własnie wyciskanie na ławce..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
chce zwiększyć siłę która pomoże lepiej pracować na sparingach.

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
siła wypracowana z ciężarem partnerem i na mądrym treningu obwodowym. Taka siła Ci pomoże.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
ok, rozumiem.

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
no komuś to jest potrzebne. Takim sportowcom jak trójboistom czy strongmenom. Wiec stwierdzenie na cholere to komu jest trochę dziwne. W SW potrzebujesz innego przełożenia siły i zgodzę się z Tb że trening obwodowy, z partnerem będzie lepszym rozwiązaniem ale patrząc przez pryzmat sportów walki.
1

vivere militare est

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurs kierownik do spraw bezpieczeństwa imprez masowych

Następny temat

Trening personalny

WHEY premium