sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Sztuki Walki

Dodaj odpowiedź

BJJ- treningi

Wysłana -
Witam. Mam pytanie. Czy przez treningi bjj jestem w stanie poprawić swoją siłę,sylwetkę,wydolność ? Kondycję widzę że mam coraz lepszą i jak patrzę w lustro wydaje mi się że robi mi się coraz lepsza rzeżba, może dlatego że kilogramy lecą w dół....
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
jak najbardziej tak.
mądrze przeprowadzony trening może skutkować profitami na wielu płaszczyznach
Wysłana -
to fajnie. cieszę się
Wysłana -
siłę - tak,
sylwetkę - w kuchni,
wydolność - tak.
Wysłana -
od dwóch m/cy trzymam dietę więc może dlatego sylwetka się poprawiła. Wydolność widzę że mam już dużo lepszą niż na początku a jeśli chodzi o siłę to trudno ocenić.
Wysłana -
to też zależy jaką siłę chcesz zwiększyć. Od treningów BJJ na pewno nie będziesz wyciskać więcej w OHP czy na ławce.
Wysłana -
Niegocin
to też zależy jaką siłę chcesz zwiększyć. Od treningów BJJ na pewno nie będziesz wyciskać więcej w OHP czy na ławce.

a na cholerę to komu, przesadna masa mięśniowa czy sztuczna siła wypracowana poprzez nieprzydatne w życiu ćwiczenia typu własnie wyciskanie na ławce..
Wysłana -
chce zwiększyć siłę która pomoże lepiej pracować na sparingach.
Wysłana -
siła wypracowana z ciężarem partnerem i na mądrym treningu obwodowym. Taka siła Ci pomoże.
Wysłana -
ok, rozumiem.
Wysłana -
no komuś to jest potrzebne. Takim sportowcom jak trójboistom czy strongmenom. Wiec stwierdzenie na cholere to komu jest trochę dziwne. W SW potrzebujesz innego przełożenia siły i zgodzę się z Tb że trening obwodowy, z partnerem będzie lepszym rozwiązaniem ale patrząc przez pryzmat sportów walki.
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź