SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BJJ Rzeszów

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7108

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 96
Cześć, jak teraz wygląda sprawa z bjj w rzeszowie, można to gdzieś trenować?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 804
Rabittt masz świętą rację, natomiast praca zmianowa nie pozwala na to żeby być na wszystkich treningach. Już raz tak próbowałem i widać było, że z tygodnia na tydzień koledzy z maty wiedzą więcej, co dobitnie czułem ćwicząc. Nie mam tego luksusu aby każde popołudnie/wieczór mieć wolne stąd ponawiam pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w sekcji Spartakusa Rzeszów pare osób robi bjj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14056
Trenują w GI ? białe paski czy jest niebieski? kto prowadzi to bjj

Born 2 Per form

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 320
podbijam. też z chęcią dowiem się czegoś więcej o bjj w Rzeszowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obecnie w Rzeszowie istnieje grupa pasjonatów bjj i submission trenujących na hali Walter. trenujemy między innymi purpurowy pas bjj i czarny judo.
więcej szczegółów -> [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 336 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4370
sprawdz mail.

"Pij mleko - będziesz wielki jak ciągnik Iveco z naczepą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 96
Ja też proszę o jakieś informacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z dniem 15.07.2011 rzeszowska sekcja staje się Game Dogs Gold Team Rzeszów :):):):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 672
Witam, mam pytanie odnośnie tego własnie klubu najlpiej do osoby trenującej tam, czy osoba postronna nie angażująca sie w sprawy kibicowskie ma tam wstęp? I czy w ogole prowadzicie jakies nabory do klubu? Jesli tak to jakie ceny? gdzie są treningi? jest bjj i mma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
klub nie jest związany z żadnym ruchem kibicowskim ; kibice też nie trenują w sekcji Grappling Rzeszów
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KUPE W JAROSŁAWIU KREATYNE VITALMAXA ???

Następny temat

Sprzedam wejściówki do City fitness

WHEY premium