SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BINIU Poradź!!!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Binu mam naprawde wielki problem, dotyczy on zdrowego odżywiania.
Ciągle pytam się co jeść o różnuch porach dnia a przedewszystkim przed snem
ale nigdy nie mogę otrzymać konkretnych odpowiedzi. Może ty wytłumaczył byś mi
co i jak. Przejdę do żeczy pierwsze moje pytanko jest następujące co mogę jeść przed
snem. Jestem zwolennikiem suchyh bułek(gracham) a ciągłe odpowiedzi brzmią to jest
węgiel więc tego nie jedz, no to ja pytam się czy może chude serki typu wiejski mogę
jeść a tu następna odpowiedź to zawiera laktozę tego też nie jedz. I tak w kułko.
Cały czas się zastanawiam co mam jeść słyszałem że białka jaj, piersi kurczaka i ryby
(odrazu powiedz czy to można jeść) ale to jakoś w gardle mi staje. Cała nadzieja w tobie
bardzo Cię proszę o kompletną wypowiedź na to pytanie z uzasadnieniami i gdybyś był tak
uprzejmy to może podasz mi jakie jeść jedzonko przed snem. Słyszałem że ryby ale większość
ma dużo tłuszczy,a pozatym jak już wspominałem to np. tuńczyk staje mi w gardle i przełknąć
go nie mogę. Ja już naprawdę nie wiem co mam na ten temat myśleć. Poradź coś proszę.

Pitertheb
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Jestem zwolennikiem suchyh bułek(gracham) a ciągłe odpowiedzi brzmią to jest
węgiel więc tego nie jedz, no to ja pytam się czy może chude serki typu wiejski mogę
jeść a tu następna odpowiedź to zawiera laktozę tego też nie jedz. I tak w kułko.

ZACZNIJMY OD TEGO, ZE BULKI NIE SA ZDROWE.
DIETY ZAWIERAJACE DUZA ILOSC KALORII POCHODZACYCH Z WEGLOWODANOW NIE JEST NATURLNA DIETA CZLOWIEKA (TYM BARDZIEJ ZBOZA SIE DO NIEJ NIE ZALICZAJA)
INNA SPRAWA SA OCZYWISICE PREFERENCJE SMAKOWE (CHOC NIE TAK DO NCA INNA, GDYZ SMAK DOSC SZYBKO SIE ZMIENIA, ALE NIESTETY POTARWY ZAWIERAJACE DUZO WW MAJA WLASCIWOSCI UZALEZNIAJACE)

Cały czas się zastanawiam co mam jeść słyszałem że białka jaj, piersi kurczaka i ryby
(odrazu powiedz czy to można jeść) ale to jakoś w gardle mi staje.

TAK TE ZRZEZCY MOZNA JESC.
CO DO NATURALNEJ (CZYT. ZDROWEJ) DEITY TO ZAWIERA ONA:
MIESA, RYBY, OWOCE, WARZYWA, NASIONA, ORZECHY, EW. PRODUKTY MLECZNE W FORMIE JAK NAJMNIEJ PRZETWORZONEJ.
ZOBACZ CZY SA NA TEJ LISCIE JAKIES POZYCJE, OD KTORYCH MOGLBYS ZACZAC PRZECHODZENIE NA DIETE

Cała nadzieja w tobie
bardzo Cię proszę o kompletną wypowiedź na to pytanie z uzasadnieniami i gdybyś był tak
uprzejmy to może podasz mi jakie jeść jedzonko przed snem. Słyszałem że ryby ale większość
ma dużo tłuszczy,a pozatym jak już wspominałem to np. tuńczyk staje mi w gardle i przełknąć go nie mogę.

A MOZE JAKAS WEDZONA RYBA??

CO DO SERKA TO NIE JEST ON ZLY I MOZE SPOKOJNIE BYC SPOZYWANY JAKO KOLECJA (JELSI TWOJ ORGANIZM TOLOERUJE TAKIE PRODUKTY)

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czy serek 3%tłuszczu jest lepszym rozwiązaniem na odchudzanie niż bułka razowa lub grachamka. Przecież one mają mniej tłuszczu

Pitertheb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a czy serek 3%tłuszczu jest lepszym rozwiązaniem na odchudzanie niż bułka razowa lub grachamka. Przecież one mają mniej tłuszczu

ALE ZNACZNIE WIECEJ WEGLWOADNOW A TO ICH WYSOKA OBECNOSC W DIECIE UTRUDNIA ZDROWE ODZYWIANIE I ODCHUDZANIE

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli bezproblemowo wcinać na noc serek zamiast bułek i to będzie powodowało że będę chudł?

Pitertheb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
no nie
to zbyt duze uogolnienie.
przeczytaj prosze moj post o diecie (o dozwolonych pokarmach, o ilosci kalorii)
Poprawne zastosowanie tych zasad bedzie powodowalo, iz bedziesz tracil tkanke tluszczowa

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sory za tak długą przerwę z mojej strony ale nie mam stałego łącza i nie miałem dostępu do kompa
za wszelkie porady serdeczne dzięki. Jeszcze Biniu mam pytanko, wskaż które będzie lepsze
jedzenie np 1 bułki z np.150g serka twarogowego na noc czy 2 bułki nie jestem pewien czy
gorsze jest mieszanie węgli z białkiem czy same węgle? a i jeszcze proszę o link do powyższego
posta o którym wspominałeś.

Pitertheb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli musisz jesc ww na konoec dnia to jedz ich jak najmniej a dziki spozyciu bilka zapobiegniesz duzemu katabolizmowi nocnemu
sorry linka c nie podam gdyz czesto podaje te info wiec trudno mi wskazac konkretny artykul

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Muszę jednak zaznaczyć że ja nie trenuje żadnych sportów siłowych i z tego powodu niechciałbym nabierać jakiejkolwiek masy

Pitertheb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
MASY MIESNIOWEJ BEZ TRENINGU (POMIJAM STERYDY) NIE NABIERZESZ (BEZ OBAWY)
MASY TLUSZCZOWEJ NIESTETY NAWET BEZ TRENING MOZESZ NABRAC I TO SPORO.
REGULUJ ZMIANY WYGLADU WLASNIE DIETA

Fakty, nie mity
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ckd

Następny temat

Podciąganie na drążku

WHEY premium