SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIEGANIE????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3094
napisalem juz dzisiaj troche artykulow ale pisze jeszcze jeden. OTORZ ZASTANAWIAM SIE CZY MOZNA WPROWADZIC DO SWOJEGO TRENINGU BIEGANIE. CO O TY MYSLICIE AAHA W JAKICH PORACH PO CZY PRZED TRENINGIEM. NARA

Pozdrawiam :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
biegaj biegaj!!!!! to jest dobre na wszystko :) jak chcesz schudnac to rano na pusty zoladek jak nie no to moze byc wieczorem ale zaczynaj pomalu stopniowo wydluzaj czas zebys sie nie przetrenowal i zniechecil juz na poczatku.

chatcat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3094
ALE JA NIECHCE ZCHUDNĄĆ!!!!

Pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zerknij sobie na posta
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=26300&forum_id=104&t_orig=9985&forum_title=Fitness&M=Fałsz&S=Prawda
tam jest sporo o bieganiu a hans jest genialny
zresztą może spytaj jego

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Odpowiem tak : Bieganie to fantastyczna rzecz i mimo ze przebieglem juz w zyciu kolo 8 tys. km nie znudzilo mi sie i uwazam ze jest niezastapione ! Dzieki niemu czuje sie wspaniale,nie mam problemow z nadwaga , moje tetno spoczynkowe osiaga w porywach 40 a wspolczynnik VO 2 MAX waha sie w granicach 78-85. To plusy :) Lecz jesli zalezy Ci na rozbudowaniu umiesnenia to z biegnaiem nie przesadzaj bo nie pomaga a moze temu zaszkodzic (w zaleznosci od genetyki) Biegajac czesto raczej nie dasz sobie szansy by rozbudowac w znaczny sposob umiesnienie. Pytanie tylko czy Ci na tym zalezy wiec daj znac, to poradzimy jak,kiedy i ile.

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki smoczku za komplement

Moderator działu "Sporty ogólnorozwojowe"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
alez nie ma za co do usług

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
ale cukrzycie :P


milego
"maly" termitek
let's the 4s be with U

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3094
Chcę rozbudowć umięsnienie i DUZOOOO BIEGAC
robie to od dziecka startowalem w wielu sportowych imprezach biegam sprinty i dłługie dystanse mam takze propozycje na tryjatlon . CO MAM ZROBIC PORADZCIE MIII!!!

Pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Nie ma dobrego sposobu. Moim zadniem bycie maratonczykiem i kulturysta wyklucza sie i NIESTETY trzeba sie zdecydowac. Jesli chcesz biegac duzo (rozumiem kolo 100 km tygodniowo) to nie licz na za efekty na silowni. Doba jest zdecydowniae za krotka by organizm mogl sie zregenerowac,nabrac sil przed treningiem i jeszcze cos nadbudowac. Dlatego jesli myslisz o profesjonalnym podejsciu powineinnes wybrac 1 z rzeczy. Jesli natomiast planujesz cwiczyc amatorsko to polecam z bieganiem nie przesadzac, biegac w dni bez silowni a jesli juz to PO ciwczeniazch z zelazem zeby na silce miec sporo sily, odzywiac sie bardzo dobrze a do tego suplementowac antykatabolikami ile sie da by bieganie mialo jak najmniej ujemny wplyw na muskulature. To moze sie udac-sa kolesie na forum ktorzy przez rok trenujac na silowni 3 razy w tyg i biegajac 4 pisza ze sila poszla im wielokrotnnie i zbudowali sporo masy. Moze i Tobie sie uda. Zycze powodzenia.

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3094
dzieki spoko gosc z ciebie masz u mnie plusa nara

Pozdrawiam :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glukoza

Następny temat

JAJKA (BIALKO)

WHEY premium