SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIC 40 PRZEDRAMIE 32 co zrobić?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
pytanko jak w temacie z tego co czytałem to przedramie potrzebuje wiele powtórzeń ale mimo tego iż pracuje przy wielu cwiczeniach u mnie jakoś tego nie widać własnie zaczynam hst więc yyy co zrobić?

koko

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 138
powiem Ci ze ja mam taki problem ze mam reke 38 a pzedramie 36 wiec wiesz prawie nie widac tego bicepsu a przedramion nigdy nie robilem:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Najpierw przeczytaj atlas - http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
mazuro atlas juz czytalem ojej tyl razy ze glowa boli kwestia jak robie hst czy moge jakos włączyć te cwiczonka

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
przedramie potrzebuje duzo ciezaru
martwe ciagi, wioslowania, szrugsy, wyciskania
wszedzie tam gdzie musisz miec mocny chwyt

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
jak bym miał bic 40 to bym









sie








cieszył

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
no wiesz bic jak bic ale przedramie jak by miało te 38 to by łapka wzrowo wyglądała

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
ja mam 41 w lapie 31 w przedramieniu no ale na prosej rece nie ma takiej roznicu juz i inaczej to wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
no kurde ale jak by przedramie mialo ze 40 cm konretnie to wygląda... kojocik u ciebie zauwazyłem ze masz takie przeciętne a kiedy jkais tescik bedziesz robic ? kurde napisze ktos cos konkretnego o tym przedramianiu

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
przedramie rosnie przedewszystkim od ciagow z duzymi ciezarami sztugsow wioslowania a test nastepny nie wiem moze na wakacje cos moze wczenisniej obecnei n2 biore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18
a co mi polecicie bo ja robilem przewaznie na bicebs 4 do max 5 serii po 8 do 10 powtorzen i w zasadzie mam stagnacje .robielm tak przez kilka miesiecy ( ale to bylo kilka lat temu ) teraz ponownie zaczolem cwiczyc na silowni dobrze wyposazonej ale moj biceps ma tylko 36 cm a ja waze 92 kg i mam 184 cm. i chce jakis inny zestaw cwiczen na duzy biceps :) slyszalem ze mozna robic 8 serii po 6do 8 powturzen ? nie spale miesni ? sory ze pytam jesli juz sa takie odpowiedzi a napewno sa ale ja puki co na forum czytam o odpowiedniej diecie bo jak juz sie do wiedzialem to podstawa :)

kochaj i szalej nie mysl co dalej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
to wrzuć do hst 1-2 serie podchwyt i nachwyt.
powinno ruszyć.

ja tez na fbw hst zawsze trenuje przedramiona też.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór drążka

Następny temat

wypukły brzuch...

WHEY premium