SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIAŁKO W PROSZKU JAK MAM TO BRAC ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez KAIN z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ELLO kupiłem 2 kilo białka w proszku za 40 od znajomego z siłki jak mm to brac (posypywac ziemniaki tym białkiem) ??? napiszcie mi i jeszcze jedno kupiłem TOP MASS czy to dobry zakup jak na 1 raz jak mam to tez brac wy sie znacie wiec czekam na odpowiedzi jestem zapalony i cwicze w domu teraz dopiero kupielm jakas odżywke mam sztanke 35 kilo i sztangielki 5 kilowe na biceps mam 175 wzrostu i waze 59 kilo cwicze tylko na klatke i chce przybrac na masie !!! ODPISUJCIE NA ALL PYTANIA DZIEKUWA LEGA PANY !



odpisujcie po to jest forum
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 121 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78
Odżywka białkowa to jeden z najpopularniejszych suplementów wszechczasów wśród osób trenujących zarówno na siłowni jak i inne rodzaje sportów.
Wyróżniamy odżywki białkowe takie jak izolaty, hydroizolaty, kompleksy, odżywki kazeinowe czy też odżywki węglowodanowo-białkowe tzw. gainery. Jednak nie wiele osób dokońca wie do czego służą odżywki białkowe i jak należy je stosować.

Odpowiednio dobrana, zbilansowana dieta, dostarcza wszelkich potrzebnych w naszej diecie aminokwasów oraz pozwala pokryć dzienne zapotrzebowanie na białko w 100%. Odżywki białkowe są jednak bardzo wygodne i stanowią jego świetne źródło. Szczególnie dobrym źródłem białka jest WPI - izolat białka, jego działanie jest potwierdzone wieloma badaniami, a skuteczność potwierdza wielu ekspertów.

Odżywka białkowa służy wyłącznie jako uzupełnienie diety w konieczne białko które nie zawsze mamy możliwość dostarczyć z diety.
Jest to nie tylko praktyczne ale również bardzo wygodne. Nie należy jednak przesadzać jeżeli chodzi o zastępowanie źródeł białka odżywką białkową. Białko w naszej diecie powinno pochodzić zarówno z produktów zwierzęcych takich jak jaja, mięso, ryby jak również roślinnych. Odżywka białkowa jest jedynie uzupełnieniem.
Suplementując białko powinniśmy pamiętać że jest to dodatek do posiłków a nie suplement pomiędzy nimi i aby uzyskiwać jak najlepsze efekty dawki dobierać indywidualnie pod nasze zapotrzebowanie.

Jako że białko jest jednym z podstawowych elementów naszej diety nie ma możliwości aby "przedawkować" odżywkę białkową bo to tak samo jakby przedawkować kurczaka czy twaróg. Odżywkę białkową możemy stosować praktycznie codziennie przez cały rok. Warto jednak pamiętać że zarówno nadmiar jak i niedobór białka w diecie może mieć negatywne skutki.

100 g odżywki dostarcza od 60 do 90 g białka.

Dzienne zapotrzebowanie na białko wynosi od 1,6 do 2,4 g na kg masy ciała - jest to zależne od wagi, somatotypu, płci jak również aktywności fizycznej.

Gainer

Gainery są świetne w przypadku osób które potrzebują dodatkowych wartościowych kalorii poza tymi w diecie. Gainer powinien być dodatkiem do posiłku bądź dodatkowym posiłkiem - wyłącznie w przypadku gdy nie potrafimy przejeść tego co mamy w diecie. Najlepszą porą na przyjmowanie gainera jest posiłek po treningowy.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo dobrze poradza ci w suplementacji!

Danielson
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 592 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13036
jak juz kupiłes te odzywki to czwic wszustkie partie miesniowe bo duzo to ty tej masy nie zyskasz cwiczonka znajdziesz tu http://www.kulturystyka.pl/atlas/  bierz białko tak zeby ci wyszło 2g na kg masy ciała> białko rozrabiaj z mlekiem(mieszasz i wypijasz ) o,5 h przed snem(30g=3 płaskie łyzki stołowe) a odzywke (ok.80g) po treningu.

chyba zapodam sobie taki cykl jak pruchacz
2

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 98 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3866
hejka

Moge sobie przynieść z praktyki białko w proszku tzn . jest to białko kurze skondesowane ktore sie dodaje w cukiernictwie itd. czyli zamiast bić 100 jaj i odzielac zóltko od jaj to wsypujemy tego proszu i dziala ;d

i nie wiem czy moze ktos to zazwyal jezeli tak to czy to dziala czy mozna takie cos brac ja w sumie waze ok 100 ale z tego co jem to mam za mało białka bo zadnych odzywek nie kupuje brak kasiory ! jak mozna brac to ile dziennie i wogole napiszcie czy sie opłaca bo kumple tez chcą to wdupiac ale oni są chudsi wiec im sie moze to przydac jezeli oczywisicie jest to wskazane !


hmmmm...
2

hmmmm...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi właśnie przysłaali 3 kilo "TOP MASS" ze sportatuta mam jeszcze 2 kilo tego białka i zaczynam TYĆ I CWICZYC WIECEJ !!! narazie cwiczylem 1.5 codziennie sztanga 250 kilo 4 serie po 50 razy teraz 35 po 15 :D ...sa inne sposoby na pranie białka w proszku????

odpisujcie po to jest forum
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 98 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3866
chcialem zauwazyc ze te bilko co mam to jest spozywcze nie zadnej tam firmy :D prosza o rady ! :D

hmmmm...
1

hmmmm...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 426
wlasnie ktos tu bywa w tym samym klubie co ja ja tez mam białko i szukam fachowej porady czy mógłbym mi ktoś pomóc mój mail to [email protected]
pozdrawiam
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 331 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5026
Szewc: 250kilo 4 serie po 50 powtorzen? - po co Ci jakiekolwiek suplementy?! :P
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 98 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3866
tez sie zastanawialem przeciez to musi byc najwiekszy koks jakiego stworzyla natura :D ( pewnie 25 kg ) :D a moze ktos cos doradzic jezeli chodzi o te białko ?

hmmmm...
1

hmmmm...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o Qrwa Elo 25 kilo nie 250 Sorawa a co do tego białka jak mam je jeść wkońcu niewiem ile ty łyzeczek jak waże 63 kilo ??? juz sie przeniosłem na 35 kilo i wale to 5 razy seri po 30 podniesien to duzo jak namnie 173 63 kilo PISAC LUDZISKA !!! PO TO JEST FORUM !!!!

odpisujcie po to jest forum
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086
Np. z mlekiem. I miksowac/wstrzasac. Np. 2-3 lyzki na 250 ml mleka. Ja mam do miksowania cos w stylu szejkera.

Pozdrawiam,
Xpufcio
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marne efekty

Następny temat

TRIBULUS TERRESTRIS

WHEY premium