SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIAŁKO (NIE SERWATKOWE) DLA ALERGIKA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
mozna za to pomyslec np. o wykorzystaniu BCAA czy EAA, zeby nieco wspomoc okolotreningowo organizm pod katem odzywczym, energetyczym i regeneracyjnym
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Nie powinniśmy sugerować się do końca wynikami testów alergicznych , ale napewno objawami i sygnałami jakie daje nam organizm. Ja osobiście mam alergię na pyłki , miód -lata temu kiedy zjadłem trochę miodu puchnąłem jak balon. Dzisiaj nie mam tego problemu pomimo że niby nadal jestem uczulony. Natomiast kiedyś nie miałem żadnych objawów od ukąszenia osy dzisiaj puchnę do potęgi po ukąszeniu i nie obejdzie się bez wizyty u lekarza.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3150
TomQ-MAG
jezeli dostarczasz z diety okolo 1,8g bialka na 1kg masy ciala z posilkow, czyli wpsomniane 100g jest ta wartoscia, to nie ma sensu dawac odzywki, w niczym to nie pomoze


Tylko że ja ważę 84kg przy 1.87 ,chciałbym też więcej masy i czekam ćwicząc na szersze plecy.
W wieku 18 lat na pewno nie będę wyglądał jak Anthony Joshua :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3150
Jank30
Nie powinniśmy sugerować się do końca wynikami testów alergicznych , ale napewno objawami i sygnałami jakie daje nam organizm. Ja osobiście mam alergię na pyłki , miód -lata temu kiedy zjadłem trochę miodu puchnąłem jak balon. Dzisiaj nie mam tego problemu pomimo że niby nadal jestem uczulony. Natomiast kiedyś nie miałem żadnych objawów od ukąszenia osy dzisiaj puchnę do potęgi po ukąszeniu i nie obejdzie się bez wizyty u lekarza.



Myślałem ,że starczy do tego zwykła Beta Alanina , przed treningiem będę brał ,więc BCAA na koniec ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
pytoN9
TomQ-MAG
jezeli dostarczasz z diety okolo 1,8g bialka na 1kg masy ciala z posilkow, czyli wpsomniane 100g jest ta wartoscia, to nie ma sensu dawac odzywki, w niczym to nie pomoze


Tylko że ja ważę 84kg przy 1.87 ,chciałbym też więcej masy i czekam ćwicząc na szersze plecy.
W wieku 18 lat na pewno nie będę wyglądał jak Anthony Joshua :P


no to te okolo 150g bialka w diecie by sie przydalo wiec mozna nieco podciagnac np jedzac 2 filety z kurczaka wiecej
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3150
TomQ-MAG
pytoN9
TomQ-MAG
jezeli dostarczasz z diety okolo 1,8g bialka na 1kg masy ciala z posilkow, czyli wpsomniane 100g jest ta wartoscia, to nie ma sensu dawac odzywki, w niczym to nie pomoze


Tylko że ja ważę 84kg przy 1.87 ,chciałbym też więcej masy i czekam ćwicząc na szersze plecy.
W wieku 18 lat na pewno nie będę wyglądał jak Anthony Joshua :P


no to te okolo 150g bialka w diecie by sie przydalo wiec mozna nieco podciagnac np jedzac 2 filety z kurczaka wiecej



Trochę hajsu bym musiał na to wydać ale spoczko ,zobaczę co i jak postaram się jeść w miarę dobrze tylko trochę tego dużo będzie.
Z mógłbyś mi powiedzieć jak to jest z tym BCAA ? Można tą Beta Alanine brać przed treningiem tylko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
oczywiście, probiotyki z białkiem w żaden sposób się nie kłócą.

Jank30, brak wyraźnych objawów nie oznacza braku reakcji organizmu. Po prostu jest ona mniejsza w jednym przypadku, lub większa w drugim.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
pytoN9
TomQ-MAG
pytoN9
TomQ-MAG
jezeli dostarczasz z diety okolo 1,8g bialka na 1kg masy ciala z posilkow, czyli wpsomniane 100g jest ta wartoscia, to nie ma sensu dawac odzywki, w niczym to nie pomoze


Tylko że ja ważę 84kg przy 1.87 ,chciałbym też więcej masy i czekam ćwicząc na szersze plecy.
W wieku 18 lat na pewno nie będę wyglądał jak Anthony Joshua :P


no to te okolo 150g bialka w diecie by sie przydalo wiec mozna nieco podciagnac np jedzac 2 filety z kurczaka wiecej



Trochę hajsu bym musiał na to wydać ale spoczko ,zobaczę co i jak postaram się jeść w miarę dobrze tylko trochę tego dużo będzie.
Z mógłbyś mi powiedzieć jak to jest z tym BCAA ? Można tą Beta Alanine brać przed treningiem tylko ?



jak najbardziej mozna laczyc oba preparaty przedtreningowo
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Beta Alania

WHEY premium