SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIAŁKO (NIE SERWATKOWE) DLA ALERGIKA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699607
Dokładnie , zjedz więcej mięsa i nie będzie problemu .
Na sile nie kupuj odzywki tymbardziej jakiś wynalazków .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699607
Jak miałem naście lat tez mi wywalało trądzik z czasem przejdzie
Testy zrobiłem z ciekawości niedawno i nie powinienem pic mleka , jesc jajek . Większości owoców . Czyli koniec .


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-01-06 12:08:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Albo nie przejdzie i będzie ładowanie kilka tysięcy w Izotek
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3150
Drugi już raz mam kuracje Axotretem ,plecy i klate mam wyleczoną mówiła dermatolog ,teraz tylko jeszcze twarz.

O co chodzi z tymi białkami roślinnymi ,dlaczego większość osób neguje coś takiego ? Czytałem ,że różnica jest niewielka w aminokwasach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Więc tym bardziej probiotyki przy Izoteku, bo z dużym prawdopodobieństwem może on dotyrać tak bardzo, że kolejne alergie polecą. Kilka lat temu byłem na izo, teraz bym się do tego nawet nie zbliżył.

Roślinne nie posiadają wszystkie niezbędnych aminokwasów, więc są w pewnym stopniu niedoborowe.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
mzna jednak wypic roslinnego szejka do obiadu z mieschem jako element deseru z dodatkim np owoców i nie powinno byc roznicy pod katem aminokwasow, w jednym posilku polaczyc rosline i zwierzece i powinno byc ok
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3150
@WnMPapa
A te probiotyki mogę stosować jak będę suplementował się białkiem roślinnym cnie ?

@TomQ-MAG
A nie mógłbym np walnąć sobię szejka na sucho przed treningiem ,czy po tym białku masa mięśniowa idzie tak samo jak przy innych ?
Czytałem dużo tematów i ktoś pisze że jest git a druga osoba mówi że słabo.




Zmieniony przez - pytoN9 w dniu 2018-01-06 18:01:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
nie ma takiej koniecznosci, bialko nie dziala doraznie, to tylko uzupelnienie diety nic wiecej
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3150
TomQ-MAG
nie ma takiej koniecznosci, bialko nie dziala doraznie, to tylko uzupelnienie diety nic wiecej



A co jeżeli mam przy diecie tylko około 100g białka na dzień ? Wiem ,że tutaj trzeba ćwiczyć latami żeby wyglądać kozak ,za mną jest tylko rok.
Tak jak piszesz to nie wiem czy w ogóle jest sens to białko kupować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
jezeli dostarczasz z diety okolo 1,8g bialka na 1kg masy ciala z posilkow, czyli wpsomniane 100g jest ta wartoscia, to nie ma sensu dawac odzywki, w niczym to nie pomoze
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Beta Alania

Następny temat

Suple na ???

WHEY premium