SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIAŁKO (NIE SERWATKOWE) DLA ALERGIKA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Zróbcie sobie teraz testy i każdemu wyjdzie na jaja


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-01-05 13:14:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
bez powodu nie wychodzi. u mnie z jajami git, z mlekiem niet
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
miałem w sklepie klientów uczulonych na laktozę i odpadały wszelkie odżywki na bazie mleka, od lat stosowali białko jajeczne i było ok,
obecnie rodzaj biała, który jest ciężko dostępny i dlatego też drogi, mający swoje minusy (gastryczne kwestie ,smakowo też szału nie ma) ale na pewno jajko znacznie lepsze niz te badziewia zwane wołowymi

poza tym zapewne i tak wszystko będzie jak autor sprobowalby izolatu, jak Flex napisał teraz to co druga osoba ma problemy z alergiami i jest uczulona na polowe substancji pokarmowych, az strach pomyslec co bedzie za kilka lat;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
nie wiem czy groszek wtedy nie bedzie wypadal nieco lepiej pod katem amiogramu, ktory mozna uzupelnic ryzowym, co da nam bardziej kompletne bialko, jednak podejrzewam, ze moze byc to juz nieco wymagajace dla ukladu pokarmowego, jak i kubkow smakowych
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3150
Heh niestety jestem alergikiem ,chciałbym jeść normalne rzeczy takie jak jecie wy ,ale potem wszystko wyskakuje na twarzy i to nic fajnego.
Wystarczyło ostatnio mniej więcej 30 g białka i po 2 dniach już na twarzy przez tydzień miałem istne eldorado.
Jeżeli chodzi o suplementy (kreatyne,bete) to zawsze biorę tylko natural smak ,dlatego że boję się słodzików ,być by mogło że na nie też coś mam i potem nic bym nie zrobił z towarem.

Kolejna kwestia to też pieniądze ,nie mam ich zbyt wiele bo jestem uczniem i nie zarabiam ,w zimę pracy bym nie znalazł dorywczej.

Czy ktoś doświadczony może mi napisać jakie różnice są między białkiem z grochu a resztą ? Czy się opłaca ? Szczerze mówiąc jest mi na rękę kupić 2,5kg za 100 zł.

@WnMPapa Posłucham Ciebie i kupię jakieś probiotyki i coś wspierającego wątrobę najlepiej.

Dzięki wszystkim za pomoc ! :)





Zmieniony przez - pytoN9 w dniu 2018-01-05 20:46:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Różnica będzie w profilu aminokwasowym,.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Ogólnie dalej nie rozumiem, żeby mimo potwierdzonej badaniem alergii nadal upychać białko z uczulającym alergenem.
Nie trzeba mieć niewiadomo jakiej posiadówy w WC po jajkach, czy mleku żeby stwierdzić, że jakiegoś produktu organizm nie akceptuje. I to, że teraz co drugi lata uczulony nie jest żadnym argumentem, a raczej przykrą wskazówką, że coś robimy nie tak - czyli niektórzy np. walą po 10 jaj codziennie, a po latach wystawiania się na alergen, ignorowania wyników badań - a co za tym idzie przewlekłego stanu zapalnego dochodzi do kolejnych problemów. A objawów alergii, czy nietolerancji może być multum i można pod to podpiać niemal wszystko niestety.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3150
WnMPapa
Ogólnie dalej nie rozumiem, żeby mimo potwierdzonej badaniem alergii nadal upychać białko z uczulającym alergenem.
Nie trzeba mieć niewiadomo jakiej posiadówy w WC po jajkach, czy mleku żeby stwierdzić, że jakiegoś produktu organizm nie akceptuje. I to, że teraz co drugi lata uczulony nie jest żadnym argumentem, a raczej przykrą wskazówką, że coś robimy nie tak - czyli niektórzy np. walą po 10 jaj codziennie, a po latach wystawiania się na alergen, ignorowania wyników badań - a co za tym idzie przewlekłego stanu zapalnego dochodzi do kolejnych problemów. A objawów alergii, czy nietolerancji może być multum i można pod to podpiać niemal wszystko niestety.



Dzięki wielkie.Swój swojego zrozumie ,kiedyś fakt nadużywałem jajek ,twarogu mnóstwo przez co teraz mam to samo ,ogólnie nabiał.
Skoro Ty masz alergię na mlego to jakiego białka Ty stosujesz ?
Cena mnie bardzo zadawala z białka grochowego lub białka sojowego (wyczytałem że nie ma glutenu) czy różnica tych aminokwasów jest bardzo duża i nie zbuduję dobrej masy mięśniowej ? Czy w jaki kolwiek sposób jest szkodliwa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Odżywka białkowa to jest tylko mały dodatek do diety, nie zapatruj się na niego pod kierunkiem czy ono zbuduje masę czy nie
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Wyrzuciłem nabiał sam z siebie, kilka miesięcy później przypadkiem potwierdziło się to w badaniach. Też mi wywalało trądzik, czy to po wpc, czy po wpi.
Nie stosuję białka w formie supli. Aktualnie nie trenuję + jak wrócę do treningów prawdopodobnie też się obejdę bez - nie widzę problemu, żeby pokryć zapotrzebowanie na białko dietą
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Beta Alania

Następny temat

Suple na ???

WHEY premium