SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIAŁKO? 8,99zł/kg?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co sądzicie o serwatce z Zakładów mięsnych, którą się dodaje do kiełbas i innych wyrobów mięsnych. Nie jest to napewno 99% białko, ale też nie pasza dla zwierząt skoro ją jemy. Napiszcie ile może mieć to gram baiłka i czy warto to pomieszać z gainerkiem np : mass gain - Hi Teca

JA MAM SIŁE JA MAM MOC JA WYTRZYMAM CAŁĄ NOC!!!!!!!!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Dieta, Białko, Gainer to narazie będzie dla Ciebie najodpowiedniejsze

------------------------------
Szukasz białka Ovooplu ...pisz, dzwoń, wysyłaj smsY !!! GG 1135964 kom. 607204663

Pozdrawiam;
Hosse
------------------------------

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Wyjdzie z tego napewno na maxa tuczacy gainer, z zawartoscia ok 80% laktozy nic dobrego nie wyczarujesz z tego. Nie polecam i raczej nikt o zdrowych zmyslach Ci tego nie poleci.To ma max ok 5-10% bialka.Wiecej zlego niz dobrego.Jako dodatek do wedlin pewnie i sie sprawdza ale i tak to sa mikro ilosci.


Moderator
członek-mafia.suple.hardcor.pl
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Jeśli masz skormne ogranicznie budżetowe to cea/jakośc najlepiej wychodzi Ovopol oraz Hitec 90. Z białkiem do kiełbas daj loooz

------------------------------
Szukasz białka Ovooplu ...pisz, dzwoń, wysyłaj smsY !!! GG 1135964 kom. 607204663

Pozdrawiam;
Hosse
------------------------------

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
8.9zł/kg? Nigdy dobrego białka za to nie dostaniesz. Polecam HI TEC PROTEIN 90 i 80, a jak masz mało kasy to pozostaje niezawodny ovopol.

Chcę dostać soga właśnie od ciebie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolesiu z Grajewa ile masz lat?

DBZ TEAM-RULEZZ
Dajcie Chleba
Daj soga dla Boga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
dexof ty z mojego miasta jesteś ... ale motyw
A wracając do tematu odpuść se to białko, dam ci porównanie odnośnie tego białka - ja też bym chciał żeby glukoza była glutaminą........
kup sobie lepiej dobre białko (jakoś nie przepadam za Hiteciem) polecam:
- koncentrat białka serwatkowego instant wpc 80% (cena na jakośc chyba dobra 1 kg za 70 zł)
- phytochem prolact za 1kg 100zł .... troche drogo ale jakośc..



Jeżeli straciłeś już w wiarę w wszystko - żyj dla siłowni i swoich mięśni

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
Panowi...cenowa rewelacja to nadal Hitec Ptotein 90
droższy ale i rewelacja jako serwatka to Whey z Ultimate`a.

Ja obecnie na takich rzeczach jadę.

Phytochem to lipa...tyle kasy co za izolaty a w koncu to tylko koncentrat-PRZEGIĘCIE!!!

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!
członek-mafia.suple.hardcor.pl
Moderator Działu Suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słoochajcie Zwierzaka, bo On zawsze mądrą rzecz napisze - Pytonchem jest po prostu za drogi i tyle

członek-mafia.suple.hardcor.pl
Moderator działu suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja dopiero zaczynam i tak gdzieś przeczytałem,że żelatyna ma ok. 85/100g białka.Może to wymieszać z gainerem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Tak, ale ma bardzo ubogi skład aminokwasowy i jest białkiem bardzo słabo przyswajalnym

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Zaledwie kilka do kilkunastu %

Grasik

księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl



Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mail od Prolaba - sida cordifolia

Następny temat

ECA - pomurzcie mi ustalić jakiś cykl fajowy : ]

WHEY premium