SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIAŁKO (NIE SERWATKOWE) DLA ALERGIKA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3150
Witam.Dietę mam ale ciężko jest bo mam alergię na nabiał ,staram się jeść dużo ale czasami już nie wyrabiam i chciałbym kupić sobie jakieś białko ,na pewno nie serwatkowe bo ostatnio kupiłem i mi strasznie wysyfiło twarz ,teraz już zażywam izotretynoine. Mięso jem więc nie wiem czy wybrać sojowe ,z grochu lub jakieś inne.Zawsze starałem się brać wszystko z diety ale sami widzicie jak jest... Czytałem dużo o tym ale ktoś coś napisał ,że czasem coś dosypują do worków i można ginekomastii dostać ,raczej w to wątpię że z bulka czy myprotein może coś takiego być.Pytam czy to bezpieczne i różni się tak dużo od serwatki.Czy z białka z grochu będą te niemiłe skutki uboczne ? (Wiecie o co chodzi )
Chciałbym miej więcej dorzucać sobie codziennie po 40-50 g białka.
Suplementy ,które biorę to Kreatyna to Optimum Nutrition i Beta Alanina z SFD ,a wcześniej BCAA 2:1:1 również z sfd.Tylko po co skoro bez białka nie mam na co liczyć wiele ?


Jeszcze jakby ktoś mógł napisać ,jak to możliwe że co chwile mam zmienną alergię ,wcześniej miałem na maliny a teraz to ustąpiło a potem truskawki ,może z mlekiem będzie tak samo ? Wszystko przychodzi mi z wiekiem ,będę miał powtarzane badania bo przypadkowo drapnąłem sobie swetrem miejsce w które było to sprawdzane ,ale lekarka mówiła że na 100% wytwory mleczne.

Oczywiście z góry dziękuję każdemu za udzielenie pomocy !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
pytoN9
TomQ-MAG
pytoN9
TomQ-MAG
jezeli dostarczasz z diety okolo 1,8g bialka na 1kg masy ciala z posilkow, czyli wpsomniane 100g jest ta wartoscia, to nie ma sensu dawac odzywki, w niczym to nie pomoze


Tylko że ja ważę 84kg przy 1.87 ,chciałbym też więcej masy i czekam ćwicząc na szersze plecy.
W wieku 18 lat na pewno nie będę wyglądał jak Anthony Joshua :P


no to te okolo 150g bialka w diecie by sie przydalo wiec mozna nieco podciagnac np jedzac 2 filety z kurczaka wiecej



Trochę hajsu bym musiał na to wydać ale spoczko ,zobaczę co i jak postaram się jeść w miarę dobrze tylko trochę tego dużo będzie.
Z mógłbyś mi powiedzieć jak to jest z tym BCAA ? Można tą Beta Alanine brać przed treningiem tylko ?



jak najbardziej mozna laczyc oba preparaty przedtreningowo
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699620
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
flex, kolega mówi o alergii na nabiał, więc izolat też może być nietrafiony
osobiście bym uderzał w wołowe

Po wykluczeniu produktu, organizm po jakimś czasie może przestać na niego negatywnie reagować i można do niego wracać. Warto w takim przypadku wesprzeć jelita, dorzucić probiotyki itp. - mniejsza szansa na rozwój coraz to kolejnych alergii


Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2018-01-04 23:34:08
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699620
Teraz co druga osoba ma alergie
Może kupić próbkę i spróbować .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
flex1976

Z tego co kolega napisał wnioskować można że jest uczulony na laktoglobuliny więc może mieć problem także przy izolacie.



Zmieniony przez - Jank30 w dniu 1/5/2018 3:32:19 AM

Zmieniony przez - Jank30 w dniu 1/5/2018 3:32:53 AM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Mozesz jeszcze spróbować ryżowego białka R-wpc.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
też bym wypróbował dobrej klasy izolatu, wziął najmniejsze np. 300g opakowanie lub pare porcji na test

jezeli problem by nie ustępował, możesz wypróbować białka jajecznego np.
https://sklep.sfd.pl/Scitec_nutrition_Egg_Pro-opis34198.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3150
Z jajecznym też chyba problem będzie bo wykazało na białko kurze.
Ogólnie też nie mam dużo kasy a 100 zł za 2,5kg białka to moim zdaniem dobry deal jest.


Zmieniony przez - pytoN9 w dniu 2018-01-05 08:53:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
tym bardziej nie walić jajecznego jeśli jest problem z alergiami, bo raz dwa się rozwinie większy problem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
zdecydownaie bym przetestowal opcje Banana z bialkiem na bazie albuminy, jednak wolowe nie do konca bedzie ciekawa opcja, ze wzledu na przewage bialek kolagenowych.
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Przy czym jeśli w badaniach wyszły również przeciwciała na jaja, to nadal słaby pomysł.
Zgodzę się, że wołowe nie jest jakieś optymalne, ale jest to jeden z niewielu wyborów obok roślinnych.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Beta Alania

Następny temat

Suple na ???

WHEY premium