SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BERBERYNA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
witam, ktos wyjasni czy ten suplement jest w stanie cos zmienic osobie ktora NIE jest chora na cukrzyce? czy raczej nie zawracac sobie glowy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 475
To zależy od przypadku. Przy wysokich węglowodanach w diecie może znaleźć swoje zastosowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
Czy 500-550g wegli to już wysokie węgle, czy jeszcze nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 475
To zależy od aktywności i formy treningu. Można też wrzucić kwasy ala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Wszystko zależy od tego czego od niej oczekujesz i jak ją wykorzystasz. Jak w przypadku większości suplementów. Ma ona udowodnione ciekawe właściwości regulujace gospodarkę insulinową.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
tylko radze uwazac bo znam przypadki ze ludzi lapala hipka po berberynie, wiec nie wolno przesadzac

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
czellista
tylko radze uwazac bo znam przypadki ze ludzi lapala hipka po berberynie, wiec nie wolno przesadzac


Masz na mysli hiperglikemie?
Miałem na myśli takie zdrowe dawki od 0,5g do 1g dziennie.
Aczkolwiek zaczekam z tym jeszcze bo obawiam sie, że to może negatywnie wpłynąć na moją siłę na treningach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Nie sądzę żeby miało jakikolwiek wpływ na siłę. Hipoglikemia, a nie hiperglikemia. Przecież po to stosujesz berberynę, aby zmniejszać, a nie zwiększać.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 133 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2340
Berberyna zwiększa wrażliwość tkanek na insulinę. Dlatego dziwne ze po niej dochodzi do hipoglikemi. To, ze spada stężenie cukru we krwi, to o to chodzi, bo jest magazynowany w mięśniach i wątrobie w postaci glikogenu, a jak za bardzo zacznie spadać stężenie w krwi to uwalnia się glikogen wątrobowy, przez glukagon.

Ja mam odwrotne odczucia. W dni wysokich węgli czasami czułem skoki cukru, po berebrynie utrzymuje się stabilny poziom
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytania początkującej - ile jeś kalorii i ile białka

Wiecej