SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BEDZIE SIE DZIAŁO 2

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 64456

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958


Witam wszystkich. Mam zaszczyt zaprosić was na rozgrzewkę przed Wielką rundą drugą pojedynku na promocje
Daczkowski VS Kogut . Można by to nazwać treningiem taka szybka, ale konkretna wymiana ciosów.

Czym są pojedynki chyba już nie musze nikomu pisać, bo wszyscy wiedzą jak to wygląda. Wypowiedzi lecą jak na czacie,
Użytkownicy nie nadążają w odświeżaniu stron, przeciążony serwer, wszystkie łącza zapchane na Maksa

W niedzielę 24.12.2006 o godzinie 14.00 spotkamy się w tym miejscu ze Sławkiem i zobaczymy, kto jak stoi z formą
na koniec roku

Poniżej przedstawię wam zasady, których zabrakło podczas ostatniego starcia:

1. Promocje z rozgrzewki będą obowiązywały do końca bieżącego roku lub do wcześniejszego wykorzystania zapasów.

2. Jako ze są mamy teraz Święta i większość z was pewnie już się wykosztowała, specjalnie dla was wprowadziliśmy opcję specjalną rezerwacji towaru.
Nazywa się to zamówienie z opóźnioną datą wysyłki do 30.01.2007. W praktyce wygląda to następująco. Składacie zamówienie
a w uwagach wpisujecie datę, kiedy chcecie żeby paczka została wysłana
( oczywiście w miedzy czasie będzie można coś jeszcze
domówić do tego zamówienia).

3.Promocje z rozgrzewki nie łączą się z prezentami sklepu sfd (sheker,ręcznik, itp.) a darmowa wysyłka obowiązuje powyżej 800zł, aczkolwiek wszystkie zamówienia
powyżej 250 zł będą honorowane super koszulką wyprodukowaną specjalnie dla portalu sfd.


4. Wszystkie promocje będą do zakupienia po sparingu w sklepie sfd https://sklep.sfd.pl


Zapraszam wszystkich serdecznie i życzę niesamowitych wrażeń.
Wesołych Świąt
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
ja jestem.

dziecinada.
nie chce mi się głosu zabierać nawet.
Fajna promocja na kreatyne, białka Ultimata i sp 80.

Czekam na wejście Teda.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ostantni bylo duzo ciekawych promocji, ozbaczymy jak bedzie teraz, choc gorzej pewnie nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
Kogut a jak sie zlozylo zamowienie parenascie dni temu to wyrwie u ciebie koszulke ??
zamówienie dużo powyżej 250 zl.

Zmieniony przez - serwient w dniu 2006-12-22 23:35:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1741 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57710
A kupno samej koszulki mozliwe??

We ride together We die together. Bad Boys for life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
kolejne ciekawe starcie ale całą kase co miała iść na sylwestra u was przhulałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38213
bardzo dobra opcja z pozniejszą wysyłka

Nie po to umieramy aby pyłem zostac, ale śmiac się i żyć ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
ciekawe w takim razie kiedy bedzie wielki rewanż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Mam nadzieję, że będą jakieś mniejsze promocje. Ta z batonami Matrix OLIMP bardzo by mi pasowała.

Może coś wezmę.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
uuu ... z ta darmowa wysylka powyzej 800 zl to przegiecie imo

chociaz moze promocje beda naprawde konkretne

pozdro

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23373
OS Kogut : szkoda ze tak pozno to oglaszasz, bo napewno spora czesc osob poczekalaby z zakupami ktore juz zrobila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
zobacze chetnie co bedzie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zestaw na mase, zapytanie

Następny temat

Sprawdzenie 1 cykl

WHEY premium