SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA HI TEC rozpuczalność

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1190
czy może mi ktoś wyjaśnić czemu po otwarciu puchy rozpuszczalność tego BCAA jest dość słaba i trochę trzeba 'pomachać" aż w miarę proch się rozpuści a gdy puchy mam mniej niż połowę wystarczy raz machnąć i wszystko jest rozpuszczone.

Puchę trzymam w zaciemnionym miejscu, szczelnie zapakowanym, nawet z wieczkiem hehe i na ogół pucha starcza mi na 1,5 miecha
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taki urok BCAA. Ono nie rozpuszcza się nigdy w pełni, ale to dobrze świadczy o tej firmie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
leucynka się ciezko rozpuszcza - normalna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1190
Skeba
Taki urok BCAA. Ono nie rozpuszcza się nigdy w pełni, ale to dobrze świadczy o tej firmie.


no tak jest po otwarciu puchy tylko, potem np. po 3 tygodniach rozpuszczalność jest momentalna i nie wiem od czego to zależy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nadnarwian
Skeba
Taki urok BCAA. Ono nie rozpuszcza się nigdy w pełni, ale to dobrze świadczy o tej firmie.


no tak jest po otwarciu puchy tylko, potem np. po 3 tygodniach rozpuszczalność jest momentalna i nie wiem od czego to zależy


Karaluchy zjadają Leucynę i zostaje sama walina :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12023 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
u mnie rozpuszczalnosc caly czas na tym samym poziomie...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja co do rozpuszczalności jestem zadowolony, a używam tylko tych z Hi-tec'a. Mieszam w szejkerze z kratką pod wieczkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
A dlaczego moja przedtreningówka o smaku Fruit Punch, pierwsze 3 razy bardzo mi smakowała, gdzieś od połowy puchy czułem lekki wstręt przy piciu a teraz na samą myśl mam ochotę walnąć pawia..
A tak serio , obstawiał bym przyrosty siły i od połowy puchy po prostu robisz to mocniej przez co biedne BCAA nawet nie pisną zanim się rozpuszczą.
Jest jeszcze teoria spiskowa która brzmi że drgania mechaniczne powstałe głównie podczas transportu z fabryki do hurtowni i z hurtowni do ciebie spowodowały warstwową segregacje pojedycznych aminokwasów a Leucyna jako najmniejsza objętościowo cząstka "przepchała" się na góre i do połowy puszki masz BCAA w propocji 4-1-1 a od połowy masz 1-1-1(leucyna-izoleucyna-walina). Co by również wyjaśniało dlaczego tak jest.
Całkiem serio to j/w TomQ również nie miałem problemu z rozpuszczalnością , w głównej mierze zależało to od tego w jakiej ilośći wody, czy była to zimna/ciepła/gazowana/butelkowa/z kranu i od oczywiście ilości samego prochu.(Oczywiste jest że 15g BCAA rozpuści się trochę trudniej od 5g bcaa w tej samej ilości wody).

Zmieniony przez - Vaadeer w dniu 2013-10-18 16:09:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ta teoria spiskowa jest właśnie najbardziej prawdopodobna. Niestety nie jest tak, że 100% całej mieszaniny jest równie rozłożna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20437
Z hi texem mialem tak samo :D tyle tylko ze z poczatku sie dobrze rozpuszczala a pozniej piana itp. Ale zdecydowalem sie na zakup bcaa z sfd i jest git :P 0 piany, wsystko sie rozpuszcza przy poczatku i przy koncu puchy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja sobie kupiłem dodatkowo leucynę z Ostrovitu i dokładam do każdej porcji, więc zawsze jestem pewien, że w porcji jest cały zestaw BCAAs.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna w kapsulkach

Następny temat

Pomoc w spalaczu

WHEY premium