SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA + Thermo Speed + Białko - dawkowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14
Witam, jest to mój pierwszy post a jedyny wątek o podobnym zestawieniu suplementów widziałem na innym forum.
Jeśli waga i wzrost ma jakieś znaczenie to ważę 75kg, wzrost 172cm. Trenuję na ławce w domu, do tego gryf prosty, łamany, rowerek magnetyczny.

Trenuję Poniedziałek, środa, piątek na ławeczce i codziennie jeżdżę na rowerku. Jak więc dawkować BCAA XTRA, WHITE PROTEIN COMPLEX olimp, Thermo Speed olimp ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
silesian
Witam, jest to mój pierwszy post a jedyny wątek o podobnym zestawieniu suplementów widziałem na innym forum.
Jeśli waga i wzrost ma jakieś znaczenie to ważę 75kg, wzrost 172cm. Trenuję na ławce w domu, do tego gryf prosty, łamany, rowerek magnetyczny.

Trenuję Poniedziałek, środa, piątek na ławeczce i codziennie jeżdżę na rowerku. Jak więc dawkować BCAA XTRA, WHITE PROTEIN COMPLEX olimp, Thermo Speed olimp ??



Thermo Speed Xtreme
- ok. 30 min. przed śniadaniem (1caps) i 30 minut przed treningiem (1 caps)
White Protein Complex - dawkowanie zależy od Twoich braków w diecie, możesz wypić po treningu.
Bcaa Xtra - 1g czystego bcaa na 10kg masy ciała przed treningiem i 1gczystego bcaa na 10kg masy ciała po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14
no muszę przyznać, że jest to dość zbieżne z ulotkami tych suple :) Dzięki za info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
Jak przeczytasz informacje na tym samym produkcie dwóch różnych producentów to też się nie będą informację pokrywały. Producent zawsze coś musi napisac.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
silesian
no muszę przyznać, że jest to dość zbieżne z ulotkami tych suple :) Dzięki za info.

Producent Ci powie, że w nietreningowe musisz zastosować 10g kreatyny - błąd,
Producent Ci powie, że aminokwasy rozgałęzione możesz zastosować w dni nietreningowe - błąd
Producent Ci powie, że gainera masz stosować 260g - błąd
Producent Ci powie, że przedtreningówki możesz brać w nietreningowe - błąd

Im szybciej zejdzie Ci produkt - tym lepiej, kupisz następne opakowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale o co kaman? Przecież napisał, że zbieżne a nie rozbieżne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mdma85
Ale o co kaman? Przecież napisał, że zbieżne a nie rozbieżne


Autorowi raczej chodziło, że producent całkiem co innego podaje. Pomylił słowo :)
A spojrzałem po prostu na odpowiedź Anubisa i do tego się ustosunkowałem. Ma rację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14
no tak, BCAA w dni nietreningowe brać się nie powinno :D tak wnioskuję, ale zgadza się, producenci zalecają dawkowania takie jakie pozwolą szybko skonsumować produkt i kupić kolejną porcję.
Pracuję w reklamie, wiem jak to wygląda od zaplecza. W przypadku większości suplementów, które będziemy stosować, nadmiar po prostu wydalimy. Np BCAA na ulotce producent zaleca stosować w ilości iluś tam gram, gdzie użytkownicy stosujący ten suplement czy powiedzmy ci co trochę się orientują, piszą już o przeliczaniu grama na każde 10kg masy ciała.

Wszystkie poprzednie wypowiedzi są więc logiczną całością :)

Stąd też założony przeze mnie temat i pytanie o suplementację bo co innego ulotka a co innego doświadczenie ludzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CM3 + mesomorph

Następny temat

Suplementy na przyspieszenie metabolizmu.

WHEY premium