SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to jest BCAA ?! prosze o wszytskie możliwe informacje.. TZn gdzie można to ostać co to daje. w jakiej postaci dawkowanie i wgóle...
thx all.

SiArA 14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Przeszukaj archiwum. BCAA są to aminokwasy rozgałęzione, ma działanie antykataboliczne, a więc powstrzymuje spalanie mięśni. Bierzesz po treningu.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
Polecam:
Hi Tec Amino Anabol PQ
oraz BCAA Nutrenda
są w bardzo dobrej cenie i świetnej jakości.

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
BCAA Nutrenda mają dobrą cenę, natomiast niestety mają za mało leucyny dlatego nie są z tych najlepszych. Ale rzeczywiście są ekonomiczne

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
zwierz jesli mozesz to podaj skład tych bcaa(z jakiej bazy są zrobione)
o ile wiem to nutrend ma z krystalicznych ,natomiast hi tec -chyba z melasy(ale moge sie mylic).
pozdrawiam
bigger


biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Powiedz Bigger, bo tego jeszcze nie wiem, jak jest różnica jeśli w kapsułce znajduje sie np. 100mg leucyny, 100mg izoleucyny i 100mg waliny. Są 2 kapsułki o identycznej zawartości ale bcaa pochodza z różnych źródeł. Jaka jest różnica?

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Sonbaty-powiedz bo ja tez nie wiem:)
są dwie kapsułki -w jednej jest 100mg glutaminy i w drugiej tez 100mg,natomiast jest rózne zródło pochodzenia tej glutaminy(np.-peptyd i l-glutamina krystaliczna)-jaka jest róznica mdz tymi preparatami???????????
;))

pozdrawiam
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1757 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14215
a co sądzicie o bcaa Olimpu ???

"Grunt to swoboda, rozrywka, i wygoda"

Bóg Honor Ojczyzna !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Nie, nie Bigger, z peptydu uwalnia się l-glutamina i jeżeli w tej kapsułce 100mg o której mówisz jest już uwolniona glutamina to jest ok. Problem peptydu polega na tym że uwalnia glutaminę wolno i chyba do końca nie wiadomo ile. A jeśli już uwolni to jest to glutamina jak każda inna.
I zadziała tak samo jak glutamina krystaliczna. I jeśli w kapsułce będzie 100mg czystej glutaminy pochodzącej z peptydu to moim zdaniem jest ona równie skuteczna jak 100mg glutaminy krystalicznej. Pod warunkiem oczywiście że będzie to 100mg już gotowej glutaminy a nie 100mg peptydu.


SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
A BCAA Olimpu? Moim zdaniem ma 3 poważne wady: drogie, mało leucyny i forma podania - tabletki. Bigger mówił że Olimp kupił linię do produkcji kapsułek, więc być może coś poprawią w BCAA

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
własnie o to mi chodzi.wiec czy uwazasz ze malsa 100 mg uwolnionych jak moowisz bcaa jest lepsza od krystalicznych aminokwasów???????tez 100mg?
(zakładajac tak czy tak ze owe uwolnienie nastepuje dopiero po zadzaiałaniu kwasu)
a co do peptydu to mam swoja teorie .ale mam do Ciebie pytanie -czy sadzisz ze powolne uwalnianie do krwioobiegu glutaminy z peptydu to jest efekt poządany czy nie??//

bigger
pozdro

biger

bigger tm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIALKO !!!! ?????

Następny temat

Chcesz przytyc?? Przeczytaj!!

WHEY premium