SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA, DAA i kreatyna, jak dawkować, pomocy !!!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3475

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34
cześć, kupiłem sobie kilka odżywek, między innymi:
Creatine monohydrate firmy AMIX (w proszku)
BCAA 1000 xxl tabs firmy activlab
DAA 1000 tabs także firmy activlab
robie trening masowy, ćwiczę 3 razy w tygodniu, mój staż treningowy to około 1,5 roku (mam 17 lat) i chciałbym się zapytać jak dawkować ww. odżywki, i które z nich zażywać w dni nietreningowe, z góry dzięki za odpowiedź.
ps. wcześniej brałem tylko białko (przez jakieś 2 tyg.) i mono kreatyny z vitalmaxa (około 2 miesiące) ale było to dawno.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34
aa, ważę niecałe 80 kg (78,5) i nie trzymam diety, tzn. "jem wszystko i często" prócz "śmieciowego żarcia" odżywiam się raczej zdrowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
kreatyna 5g w dnt / 2x 5g w dt
daa codziennie 3g przed snem - chociaż nie wiem po co Ci w wieku 17 lat
bcaa przed/po treningu po 8g czystego bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
DAA tp na allegro wystaw. Nie odczujesz nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34
bo wiesz, znajomy powiedział mi żebym brał w dni treningowe 7 tabletek razem i 7 w dnt, i mam dylemat czy dla mnie to nie za dużo :0 ps. ten "znajomy" to Marcin Czerwiński, jak wpiszesz w Google to na pewno ci wyskoczy, żeby nie było że amator jakiś mi doradza. Chodzę do niego na siłownię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
to jak kolega ci doradza, to po co pytasz?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34
Ponieważ wolę się upewnić, i poczytać opinie innych ćwiczących osób...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
A ten kolega rowniez ci te odzywki sprzedal. Zgadlem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
7tab daa to za duzo, dawkuj, jesli zdecydowałes się na suplementację - zgonie z zaleceniami na opakowaniu lub jak padło wyżej


CO do DAA - szału w tym wieku bym nie oczekiwał, ale możesz odczuć lepszą jakość snu i regeneracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34
dzięki za odpowiedź !

Zmieniony przez - Tajuu w dniu 2014-09-17 20:49:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34
nie zgadłeś, kupione były w sklepie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

NOWOŚĆ: BIAŁKA FUNKCJONALNE!!

Wiecej