SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie Dzienniki Juniorów

Dodaj odpowiedź

BBaFirefighter - Dziennik treningowy

Wysłana -
Hej!
Od pół roku pracuję w PSP. W tym zawodzie zdrowie fizyczne jest ważnym elementem, a je niestety po przejściu rekrutacji olałem sport i przybrałem. Teraz trzeba spiąć tyłek i wrócić do działania. Myślę że prowadzenie dziennika będzie fajną motywacją do tego, a przy okazji jakieś cenne wskazówki.

Planuje wrócić do SW ( Muay Thai i BJJ ), a do tego siłownia i jakieś cardio z czasem.
Treningi SW mam w poniedziałek i czwartek, więc ze względu na moją pracę nie zawsze będę w stanie iść na trening. Siłownia będzie uzupełnieniem do tego. Jakiś trening FBW.

Co do diety to przy wadze 85 kg myślę że 2800 kcal na początek będzie git. 2 - 2,2 g białka/ kg masy ciała, 1 g tłuszczu/ kg masy ciała i reszta węgle. Jutro ruszam na pełnej. Dzisiaj jeszcze nie dopinam diety ale jedzenie już bez śmieci.

TAK WIĘC OD JUTRA POJAWIAĆ SIĘ BĘDĘ PIERWSZE WPISY I BĘDĘ SIĘ STARAŁ SYSTEMATYCZNIE TUTAJ PISAĆ!
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Powodzenia
Fotki jakieś będą? :)
Wysłana -
Dzięki! Myślę że tak, wszystko z czasem ;)
Wysłana -
Jak ma być dziennik to muszą być foty , pomiary itp. żeby można było ocenić efekty itp.
Wysłana -
Tygodniowa obsuwa spowodowana chorobą, ale wszystko wraca do normy więc i ja zabieram się za siebie. Przepraszam, ale mam nadzieję że treść wynagrodzi to opóźnienie. ;)
Wysłana -
Masz zamiar wrzucić wspomniane wyżej rzeczy ? Bo bez tego nie będzie mogł byc on kontynuowany
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź