SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BARKI - WYCISKANIE W !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
bardzo mocno dobijam barki na ćwiczeniach, stosuję zasadę 25 serii na tę grupę mięśniową. Osiągam pieczenie w mięśniach, i wiem że rosną ale chciałbym spróbować czegoś innego i mam małe pytanie:

JAK WYGLĄDA WYCISKANIE W ???

Proszę nie przepisujcie mi stron z gazet, bo za cholerę nie umiem sobie wyobrazić tego ćwiczenia.

Proszę o wiele odpowiedzi


Pozdrowienia...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem czy Cię dobrze rozumiem - pytasz o wyciskanie sztangi z klatki / karku??

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
podobno wyciska się sztangielkami. Jakoś dłonie układa się na wysokość uszu, wewnętrzną częścią w kierunku głowy, i wyciska się jakoś po łuku (podobno jak rozpiętki)

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28663
Tez sporo czytalem na temat 'wyciskania W' i w koncu kiedys postanowilem zastosowac owo cwiczenie w praktyce. Jest to cwiczenie dosc trudne technicznie, ale powinno dac sie szybko opanowac, ja nad tym jednak jeszcze pracuje.

Technika :

- pozycja startowa: uniesienie sztangielek na wysokosc uszu ( dlonie skierowane wnetrzem do glowy ),
- nastepnie prowadzimy sztangielki po ŁUKU , tzn nie wyciskamy ich w gore az sie rece calkowicie wyprostuja , tylko tak jak przy rozpietkach - łukowo prowadzimy rece az do zderzenia sie sztangielek nad glowa ,
- nastepnie opuszczamy na wysokosc uszu rowniez po ŁUKU i powtarzamy, w zadnym wypadku nie skrecamy dloni.

Mam nadzieje, ze w miare obrazowo i szczegolowo przedstawilem technike wykonywania tego cwiczenia ( oczywiscie wszystko oparte na moich skromnych doswiadczeniach ).



Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak, dobrze opisałeś. kiedyś próbowałem, ale jakoś mi nie szło . może przy następnej zmianie treningu podejdę do tego raz jeszcze

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robiłem ładnie pracują wszystkie głowy - jeżeli się nie mylę to Arnold pierwszy robił to ćw.

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4740
Ale u Arnolda pozycja wyjsciowa to dlonie na wysokosci klatki i skierowane do siebie (do piersiowych) a reszta tak jak piszecie.


Pozdrawiam,
icey.

Pozdrawiam,
icey.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Racja.

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
łokcie odchylamy w tył, czy są równo z korpusem, a może lekko do przodu?

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28663
W wyciskaniu 'W' rece raczej powinny byc ulozone rowno z korpusem.

Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
chciałem podziękować wszystkim, którzy oddali głos w tym poście.Mam nadzieję, że dzięki Waszym podpowiedziom barki urosną mi olbrzymie, niczym głowy kapusty (oczywiście takie ze 3 kg

Pozdrowienia...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mała łapa

Następny temat

Stretching, ogólne zasady rozciągania. Polecam

WHEY premium